AGames współpracuje z 1xBET

AGames, twórca automatów do gry w kasynie, zintegrował się z internetową platformą hazardową 1xBET pod koniec 2018 roku. Teraz każdy automat do gry AGames można łatwo otworzyć na oficjalnej stronie internetowej 1xBET.

Jako twórca gier i dostawca oprogramowania, AGames koncentruje się na tworzeniu zaawansowanych gier dla kasyn online. Integracja z 1xBET to znacząca okazja, aby firma zaprezentowała swoją pracę szerszej publiczności, z milionami graczy i fanów 1xBET na całym świecie.

Zalety 1xBET wraz ze zwiększeniem ich portfolio gier dzięki angażującym i adaptacyjnym slotom AGames, które działają płynnie z kryptowalutami i obsługują wiele innych walut.

Informacje o AGames

AGames jest niezależnym twórcą gier skupiającym się na tworzeniu wysokiej jakości gier i automatów. Firma zapewnia wiedzę, doświadczenie i innowacje, aby tworzyć skuteczne rozwiązania dla branży iGaming. Dużą uwagę przywiązuje się do grafiki, dźwięku i konfiguracji, aby podniecić i zaangażować graczy. Produkty AGames obejmują darmowe spiny i rundy, panel administracyjny, zaawansowane statystyki finansowe i dotyczące gier, szybką integrację i wsparcie B2B 24/7. AGames – unikalna Gamegination

Zakłady z 1xBET

1xBet to internetowa firma bukmacherska, która oferuje wiele dodatkowych rynków na określone wydarzenia: handicap europejski, poprawny wynik, przebieg gry, over / under, zespół, który zdobędzie pierwsze punkty itd. Mają także duży wybór rynków na mecze międzynarodowe w klubie i poziom kraju. 1xBet oferuje zakłady pojedyncze, akumulacyjne, systemowe i łańcuchowe. 1xBet jest zbudowany na platformie bukmacherskiej betb2b