AGO walczy na WESG – z tej okazji darmowe 30 PLN na start z kodem promocyjnym

Nie masz jeszcze konta w StS?

Po prostu je załóż, a dostaniesz od tego bukmachera freebet w wysokości 30 PLN! To akcja specjalna, z której trzeba skorzystać!

Zakłady bukmacherskie STS są sponsorem drużyny AGO Esports, która jako jedyna ekipa z Polski wystąpi na WESG – rozgrywanym w Chinach międzynarodowym turnieju CS:GO z pulą nagród wynoszącą aż 890 tysięcy dolarów! Z tej okazji mamy dla Was prezent.

Wystarczy, że założysz konto na STS.pl, a w trakcie rejestracji w polu „kod promocyjny” wpiszesz „AGO” (akcja potrwa od 8:00, 11 marca do 23:59, 13 marca). To wystarczy, by freebet o wartości 30 PLN wylądował na Twoim koncie bonusowym. Bez konieczności wpłacania pieniędzy na konto, będziesz mógł sprawdzić się w typowaniu. Jeśli przegapiłeś tę oferte – nic straconego. Zarejestruj się z kodem BETSTS a otrzymasz darmowy zakład w wysokości 29 PLN. Nasza oferta jest bezterminowa!

 

Najczęściej zadawane pytania

 • FAQ Na czym polega akcja?
  Akcja polega na założeniu konta w STS.pl w dniach 11-13.03.2019. W trakcie rejestracji w polu kod promocyjny wpisz AGO, a otrzymasz doładowanie konta bonusowego w wysokości 30 PLN. Oferta łączy się z bonusem powitalnym – do 1 000 PLN.
 • FAQ Czy akcja jest dla wszystkich?
  Uprawnione do odebrania bonusu są osoby, które nie posiadały do tej pory konta w STS.pl i są nowymi użytkownikami.
 • FAQ Co powinienem zrobić, aby otrzymać doładowanie konta bonusowego?
  Aby otrzymać freebet, wystarczy założyć konto w STS.pl, a w trakcie rejestracji w polu kod promocyjny wpisać hasło AGO. Wielkość liter hasła AGO nie ma znaczenia. Dopuszczalne są formy AGO, ago czy AgO. W haśle nie mogą jednak pojawiać się żadne dodatkowe błędy.
 • FAQ Kiedy zostanie przyznany freebet?
  Bonus zostanie przyznany maksymalnie do 3 dni od założenia konta w STS i spełnienia warunków akcji.
 • FAQ Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?
  Gracz może otrzymać na konto bonusowe maksymalnie 30 PLN w ramach jednej akcji.
 • FAQ Jak wypłacić otrzymany bonus?
  W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 30 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 90 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.
 • FAQ Do kiedy trwa akcja?
  Akcja trwa od dnia 11.03.2019 od godziny 08:00 do 13.03.2019 do godziny 23:59.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Nic straconego! Skontaktuj się z pomocą online na stronie sts.pl