Aplikacja mobilna Etoto z darmowym zakładem 20 zł bez wpłaty własnej

OFICJALNIE OD DZIŚ RUSZYŁA DYSTRYBUCJA APLIKACJI MOBILNEJ ETOTO.

Z racji premiery zakłady bukmacherskie ETOTO przygotowały dla nowych graczy bonus powitalny – 20 zł FREEBET za zalogowanie się na nowej aplikacji. Na obecną chwile aplikacja jest dostepna na środowisko Android, wersja na iOs niedługo będzie dostępna w AppStorze.

 

Aby odebrać Freebet wysokości 20 zł, należy:

– założyć konto na ETOTO poprzez TEN link

– w 3 kroku rejestracji, w okienku “Bonus code” wpisujemy kod: ETOTO20FREE

– pobrać aplikacje Etoto na swój telefon (aplikacja dostępną pod TYM linkiem)

– na koncie pojawi się freebet do wykorzystania TYLKO na aplikacji

Aby wykorzystać freebet w grze, nalezy stworzyć kupon z min. 3 zdarzeniami (minimalny kurs 1.3, łączny kurs kuponu 2.2) Wtedy na kuponie pojawi się możliwośc wyboru freebeta do zagrania.

 

Nadszedł czas na jeszcze wygodniejszy sposób na obstawianie. Skorzystaj z aplikacji ETOTO dzięki której szybko i prosto postawisz zakład oraz wypłacisz swoją wygraną.

W związku z tym w dniu dzisiejszym z ofert promocyjnych znika: 25 zł na mobile. Zmiana jest związana z wprowadzeniem aplikacji mobilnej Etoto

Wygodne logowanie
odciskiem palca

Promocje i bonusy
dostępne tylko w aplikacji

Szybkie wpłaty
i wypłaty

Intuicyjna gra oraz szeroki
wybór zakładów

Regulamin sprzedaży premiowej «
 1. 1. Organizatorem akcji promocyjnej „PROMO 1000+20” jest E-TOTO Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o., spółka utworzona w Polsce, z siedzibą na ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000370248, REGON 142666660, NIP 5272639256 („ETOTO”).
 2. 2. „PROMO 1000+20” stanowi ofertę powitalną dla nowych Klientów ETOTO.
 3. 3. Regulamin akcji promocyjnej „PROMO 1000+20” działa w połączeniu z Regulaminem zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”, Regulaminem Ogólnym Ofert, opublikowanymi na stronie www.etoto.pl oraz z ogólnie obowiązującymi przepisami prawa.
 4. 4. Oferta przysługuje Klientom, którzy zarejestrowali konto w ETOTO od 9. listopada 2018 roku od godziny 14:00 CET
 5. 5. W ramach prowadzonej akcji promocyjnej „PROMO 1000+20” przyznawane są następujące bonusy:
 6. a. za dokonanie rejestracji Indywidualnego Konta Klienta (IKK) na stronie internetowej ETOTO oraz pozytywne przejście weryfikacji tożsamości na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość (dowodu osobistego lub paszportu) oraz spełnienie warunku, o którym mowa w pkt. 6 poniżej, Klient otrzyma bonus w postaci dodania do konta gracza talonu o wartości 20 zł (freebet) do wykorzystania tylko w aplikacji mobilnej ETOTO;
 7. b. za dokonanie pierwszej wpłaty o wartości co najmniej 1 zł do depozytu na koncie ETOTO (IKK), Klient otrzyma bonus w wysokości 200% wpłaty do depozytu do maksymalnej kwoty 100 zł przy pierwszej wpłacie (wpłacając 50 zł lub więcej gracz otrzyma maksymalnie 100 zł bonusu) (sprzedaż premiowa),
 8. c. za dokonanie drugiej wpłaty do depozytu na koncie ETOTO (IKK), Klient otrzyma bonus w wysokości 100% wpłaty do depozytu do maksymalnej kwoty 900 zł (wpłacając 900 zł lub więcej gracz otrzyma maksymalnie 900 zł bonusu) (sprzedaż premiowa).
 9. 6. Aby otrzymać pierwszy bonus za rejestrację, należy wpisać ETOTO20FREE w polu kod bonusowy (w trzecim kroku formularza rejestracyjnego). Freebet w wysokości 20 złotych zostanie dodany do konta gracza po udanej rejestracji, a będzie można go wykorzystać tylko i wyłącznie po przesłaniu skanu dokumentów i pozytywnej weryfikacji konta. Darmowy zakład znajdziesz w ciągu kilku minut na swoim koncie, w zakładce Freebety oraz Bonusy:Informacje. Dwa kolejne bonusy zostaną przyznane po dokonaniu wymaganych depozytów i zaakceptowaniu oferty w okienku pop-up (bonusy zostaną dodany do konta gracza automatycznie i nie ma konieczności wprowadzania żadnego kodu bonusowego).
 10. 7. Od zaksięgowania bonusu wynikającego z akcji promocyjnej „PROMO 1000+20” gracz ma 30 dni na skorzystanie z darmowego zakładu, który można wykorzystać tylko i wyłącznie na urządzeniu mobilnym na zakład kombinacyjny składający się z minimum trzech selekcji. Minimalny łączny kurs zakładu akumulowanego to 2,20, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia do 1,30. Do końcowej wygranej z darmowego zakładu nie jest wliczana jego stawka.
 11. Przykład: gracz obstawił trzy wydarzenia o łącznym kursie 10,00 przy użyciu darmowego zakładu na kwotę 20zł. W przypadku wygranej gracz otrzyma kwotę 20zł x 10,00 x współczynnik 0,88 = 176zł. Od wygranej zostanie odjęta stawka darmowego zakładu 20zł. W sumie gracz otrzyma 176zł – 20zł = 156zł.
 12. 8. W przypadku dwóch kolejnych bonusów (bonus 200% do 150 zł oraz bonus 100% do 900 zł) gracz musi wykonać obrót kwotą równą czterokrotności sumy wpłaconego depozytu i otrzymanego bonusu (łącznie: depozyt + bonus). Po zakończeniu i rozliczeniu wszystkich kuponów zaliczanych do obrotu, Klient będzie mógł bonus wypłacić. Gdy gracz nie zdąży obrócić sumą bonusu i/lub depozytu w podanym terminie, bonus w ramach przedstawionej akcji promocyjnej przepadnie. W przypadku dwóch bonusów od wpłaty, maksymalna kwota depozytu, która będzie liczona do ustalenia wymaganego minimalnego obrotu uprawniającego do wypłaty bonusu to ta, która pozwala uzyskać pełny bonus.
 13. 9. Aby zakład został zaliczony do obrotu, musi spełniać każdy z następujących warunków:
 14. a. typy zdarzeń: przedmeczowe lub LIVE;
 15. b. zakład pojedynczy o kursie min. 2,20 lub zakład wielokrotny o łącznym kursie kuponu 2,20. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym to 1,30;
 16. c. zakład musi być rozliczony (wygrana/przegrana). Zakłady anulowane nie są wliczane do obrotu.
 17. 10. Maksymalna łączna kwota bonusów, którą można otrzymać w ramach akcji promocyjnej „PROMO 1000+20” to 1020 złotych.
 18. 11. Bonus uzyskany w ramach akcji promocyjnej nie stanowi wygranej lub jej ekwiwalentu w zakładzie bukmacherskim.
 19. 12. Bonus z tytułu akcji promocyjnej „PROMO 1000+20” przypada wyłącznie na jednego klienta, jeden adres gospodarstwa domowego, jeden adres email, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer/telefon), jedną kartę płatniczą oraz jeden rachunek bankowy, z którego została dokonana wpłata na IKK. Ponadto bonus z tytułu akcji promocyjnej „PROMO 1000+20” nie zostanie przyznany lub może zostać odebrany, gdy:
 20. Adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Indywidualnym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.
 21. 13. Skorzystać z oferty powitalnej w ramach akcji promocyjnej „PROMO 1000+20” można wyłącznie dokonując wpłaty z własnego rachunku płatniczego. Graczowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do bonusu na osobę trzecią.
 22. 14. Kwota bonusu z tytułu akcji promocyjnej nie może być wypłacona na rachunek płatniczy osoby trzeciej.
 23. 15. W związku z akcją promocyjną „PROMO 1000+20” (a w szczególności pierwszym bonusem za rejestrację, który nie wymaga dokonania depozytu) Spółka zgodnie z Regulaminami zaakceptowanymi przez Ministerstwo Finansów zastrzega sobie prawo do weryfikacji Rachunku Płatniczego w celu dokonania pierwszej wypłaty z IKK w ramach danej akcji promocyjnej.
 24. 16. W przypadku wcześniejszych wpłat z dwóch lub więcej różnych rachunków płatniczych należących do właściciela IKK w ETOTO, ETOTO zastrzega sobie prawo wyboru rachunku płatniczego gracza, na który dokona wypłaty bonusu z tytułu niniejszej akcji promocyjnej.
 25. 17. Klient nie może skorzystać z oferty „PROMO 1000+20” w połączeniu z inną akcją promocyjną ETOTO. W wypadku jednoczesnego spełnienia warunków do odbioru nagrody w ramach oferty „PROMO 1000+20” i jakiejkolwiek innej promocji, klient otrzyma nagrodę tylko z oferty „PROMO 1000+20” chyba, że w regulaminie danej promocji zaznaczono inaczej.
 26. 18. Zakładanie wielu kont lub zmowy z innymi graczami w celu nadużycia oferty powitalnej skutkować będzie wykluczeniem z akcji promocyjnej oraz zamknięciem wszystkich kont uczestniczących w próbie nadużycia.
 27. 19. Wszelkie próby wyłudzenia oferty skutkować będą anulowaniem jej na IKK wraz z wszelkimi wygranymi z niej pochodzącymi. ETOTO zastrzega sobie prawo do zamknięcia IKK.
 28. 20. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania akcji promocyjnej „PROMO 1000+20” w sytuacji, gdy klient ukrywa prawdziwe IP korzystając z VPN/Proxy/Tor przy rejestracji lub logowaniu się na IKK.
 29. 21. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania akcji promocyjnej „PROMO 1000+20” w przypadku złamania którekolwiek z punktów niniejszego regulaminu, akcji promocyjnej Regulaminu zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET” lub powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
 30. 22. ETOTO nie odpowiada za wygląd i treść ofert zamieszczonych na innych serwisach, które nie są zgodne z ofertą przedstawioną na stronie www.etoto.pl
 31. 23. W akcji promocyjnej „PROMO 1000+20” mogą brać udział jedynie osoby fizyczne, które na mocy obowiązujących przepisów prawa są uprawnione do udziału w zakładach wzajemnych urządzanych na terytorium RP.

ETOTO działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów dnia 28 listopada 2014 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Pamiętaj, że udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem.