AGG i RONIN najlepsze podczas pierwszych kwalifikacji do ECS S2

0 komentarzy
usewall, 2016-08-08

Za nami pierwsza runda otwartych kwalifikacji do drugiego sezonu ECS. W Europie najlepsi okazali się Polacy grający w barwach AGG, natomiast w Ameryce Północnej - ekipa RONIN.

 

Organizatorzy przewidzieli cztery tego typu turnieje eliminacyjne dla obu regionów. Zwycięzcy każdego z nich otrzymają awans do tzw. Developmental League, gdzie wraz z czterema innymi, zaproszonymi zespołami powalczą - systemem BO2 - o możliwość gry z dwiema najsłabszymi formacjami z poprzedniej, tak europejskiej, jak i pónocnoamerykańskiej odsłony zawodów celem zajęcia ich miejsc w nadchodzącym, drugim sezonie. Przypomnijmy, że poprzednim razem w rozgrywkach Starego Kontynentu od Esports Championship Series najgorzej wypadły ekipy dignitas i Natus Vincere, zaś za oceanem były to drużyny Echo Fox oraz Kaliber. Tym samym, finalistom rywalizacji przyjdzie stawić czoła właśnie im.

 

Pozostałych uczestników poznamy do czasu zakończenia ostatniej tury kwalifikacji, czyli do 28 sierpnia. Developmental League ruszy dwa tygodnie później, 9 września.

 

Komentarze (0)