AGO vs PRIDE, kto wygra?

1 komentarzy
warlordc, 2017-09-26

Już dziś będziemy świadkami polskich derbów w ramach europejskich kwalifikacji do SL i-League Invitational 2017. O awans do finału drzewka wygranych powalczą AGO Gaming oraz PRIDE. Kto okaże się lepszy?

Trudno w tym starciu wskazać  faworyta. Oba zespoły aspirują do miana najlepszego polskiego zespołu. Mimo wszystko ostatnie wyniki AGO Gaming pozwalają wierzyć, że to oni będą skuteczniejsi w walce o awans. Z drugiej strony czasami dobra dyspozycja danego dnia pozwala wznieść się na wyżyny umiejętności indywidualnych.

Spotkanie zobaczycie pod tym adresem. https://www.twitch.tv/starladder_cs_en

Krystian "usewall" Sidorowicz, CEO SLAVGENT:
"To spotkanie jest bardzo trudne do analizy. Oba zespoły potrafią zagrać solidnie i bez dwóch zdań czeka nas emocjonujący 3-mapowy pojedynek. O zwycięstwie zadecydują detale."

Mateusz "Sielu" Sielecki, CEO FeelMystery:
"Wydaje mi się, że kluczowe będą mapy wybrane przez oba zespoły. Bez dwóch zdań będzie to bardzo wyrównany pojedynek i obie formacje mogą pokazać naprawdę niesamowite rzeczy."

Dlaczego AGO może wygrać?
a) Świetna dyspozycja w ostatnich tygodniach pozwala wierzyć, że zawodnicy w dobrej formie są w stanie wygrać z każdym. Wysokie umiejętności indywidualne.
b) Dobry wybór map. Ostatnie potyczki udowadniają,  że AGO jest bezkonkurencyjne na Train, ale nie najlepiej radzą sobie np. na Nuke.
c) Dzień świstaka dla TOAO. Jeżeli ten zawodnik będzie w strzeleckiej formie to nikt, ani nic nie zatrzyma AGO przed wygraniem tego spotkania.

Dlaczego PRIDE może wygrać?
a) Równa forma zespołu uodporniła zespół na głupie porażki. AGO czasami łapie zadyszkę, np. starcie z Off-Mode w ramach Pucharu Polski Cybersport
b) AGO gra ostatnio bardzo dużo ważnych spotkań, co powoduje, że są zdecydowanie łatwiejszym celem do skutecznej analizy, np. wykluczenie Traina na którym dobrze grają obie polskie formacje.
c) MINISE i ToM223 będą mieli dobry dzień. W ostatnich spotkaniach ta dwójka zawodników jest kluczowa w kwestii sukcesów zespołu.

Komentarze (1)

musas 2017-11-22 12:41:52
Ago mocno się wybiło ponad wszystkie (oprócz VP) Polskie drużyny. _______________________ http://jamamfirme.pl/obowiazek-zlozenia-sprawozdania-finansowego-do-krs - księgowa Wałbrzych