Coś więcej niż ćwierćfinał? - Przedstawienie drużyn #1

0 komentarzy
Hav0s, 2017-05-27

Już za niecały tydzień rozpoczną się zmagania turnieju CS:GO by Ptak Warsaw Expo & CFX podczas imprezy Good Game Expo w Nadarzynie. Przed państwem przedstawienie trzech z ośmiu składów, które zawalczą o 10 000 złotych oraz nagrody rzeczowe.

 
W czwartek poznaliśmy drabinkę turnieju oraz najważniejsze informacje. Przypominamy, że w puli nagród turnieju jest 15 000 złotych oraz nagrody rzeczowe od HyperX. Dodatkowo przez całą imprezę gracze będą mieli dostęp do napojów firmy Monster Energy Drink. 

Paweł "mill" Nosewicz

Kamil "pekson" Płachta

Krystian "FAALE" Kubas

Piotr "p1jo" Blok

Bartosz "jerros" Czajka
PACT BLACK to ekipa, która dołączyła do organizacji po bardzo udanym Pucharze Polski Cybersport w barwach GROMClan. Zawodnicy PACTu wyróżniają się przede wszystkim dobrą grą zespołową, dzięki czemu osiągają dobre wyniki. Udało im się wywalczyć także awans do Polskiej Ligi Esportowej, w której obecnie posiadają dwa punkty po remisach z obiema drużynami Pompa Team. Najjaśniejszym punktem zespołu jest ich in-game-leader - FAALE. Dzięki jego pomysłom BLACK często zdobywa przewagę grając z pomysłem. Nie sposób nie wspomnieć także o jerrosie, który jest bardzo skutecznym snajperem. W pojedynkach BO1 jego dyspozycja może być kluczowa dla całego zespołu.

 


Predykcje: FINAŁ
 

Dominik "leśnik" Hura

Nataniel "othersss" Fijołek

Marek "primero" Legierski

Kamil "mefek" Błachut

Grzegorz "jedqr" Jędras

 


Pierwszy rzut oka na skład OFF-MODE Black może powodować lekkie zadziwienie na twarzy, a większośc z was nie będzie kojarzyła ani jednego zawodnika. Gracze działają jednak na scenie amatorskiej od jakiegoś czasu z mniejszymi sukcesami. Ostatnio udało im się wywalczyć awans na GGLeague, które odbędzie się w Poznaniu. Tam w pięciu spotkaniach stracili zaledwie 7 rund po drodze pokonując m.in. 31337. Jako Rak Ronk w awansowali już w pierwszym turnieju kwalifikacyjnym wygrywając w finale ze SLAVGENT, a wcześniej także z PGT. Ich anonimowość może być atutem w szczególności w meczach BO1. Przeciwnicy powinni uważać na ich mocnego overpassa.Predykcje: ĆWIERĆFINAŁ 

Piotr "PeTeR" Wielgórski

Mateusz "urbanbiffeN" Marko

Michał "Mopsik" Bombik

Wojciech "pienix" Pieńkowski

Szymon "JaKu" Mociąg

 


LaVidaLoca, a wcześniej ALSEN-Team. Ekipa PeTeRa nie ma łatwego życia gdyż nie dawno rozstali się ze swoją organizacją, żeby zaledwie po kilku dniach dołączyć do kolejnej. Jest to też druga najmłodsza drużyna na naszym turnieju, w której średnia wieku wynosi 19,6 lat. Młoda krew pokazała swoje umiejętności podczas ESL Mistrzostw Polski. W fazie grupowej tego turnieju wyeliminowali Samsung4Gamers. Teraz będą mieli okazję powtórzyć historię, gdyż to właśnie z młodymi koxami zmierzą się w ćwierćfinale naszego turnieju. Jeśli mielibyśmy wyróżnić jednego z zawodników to byłby to urbanbiffeN. Po jego powrocie gra Frantic nabrała jakości.

 Predykcje: ĆWIERĆFINAŁ

 

 

 

Autor: Patryk "Hav0s" Bryk

Komentarze (0)