CS:GO ponownie w Luminosity

0 komentarzy
usewall, 2016-07-31

Po niecałym miesiącu bez dywizji Counter-Strike: Global Offensive, Luminosity podpisało kontrakty z Brazylijczykami do niedawna jeszcze grającymi w barwach WinOut.

 

Na początku lipca doskonale znany nam wszystkim zespół, prowadzony przez Gabriela "FalleNa" Toledo, opuścił szeregi tytułowej organizacji, by dołączyć do SK, jednocześnie przenosząc się z Ameryki do Europy, gdzie poziom profesjonalnych rozgrywek jest bez dwóch zdań najwyższy. Włodarze LG musieli więc szukać nowej formacji, która godnie reprezentować będzie multiklan na zewnątrz. I znaleźli. Po raz kolejny padło na ekipę z Brazylii. ex-WinOut to utworzona w maju tego roku piątka, składająca się z byłych zawodników Keyd Stars oraz g3x. Głównymi filarami drużyny są Bruno "bit" Lima i były trener obecnego SK, Renato "nak" Nakano. Obaj panowie występowali niegdyś w najlepszych brazylijskich sekcjach 1.6 na świecie.

 

Na tę chwilę chłopaki pochwalić się mogą wygranymi kilka dni temu turniejami Stream.me Gauntlet 3 oraz StarPrime CyborWars 2016, jak również robiącym wrażenie bilansem szesnastu zwycięstw i zero porażek w trwających aktualnie zmaganiach CEVO Main. Ponadto, świeży nabytek Luminosity zagwarantował sobie udział w fazie pucharowej ESEA Main, także wybór wydaje się uzasadniony.

 

Skład:
BrazilBruno 'bit' Lima
Renato 'nak' Nakano
Vinicios 'PKL' Coelho
Gustavo 'yeL' Knittel
Lucas 'destiny' Bullo
Alessandro 'Apoka' Marcucci (trener)

Komentarze (0)