CSCL: Finał pierwszego turnieju kwalifikacyjnego z komentarzem sawika!

0 komentarzy
gnd, 2016-08-10

W związku z nadchodzącymi rozgrywkami, a możecie nam wierzyć, żę będą to rozgrywki, jakich polska scena sportów elektronicznych jeszcze nie widziała, informujemy, że specjalnie dla Was przeprowadzona zostanie transmisja live!

 

Stream odbędzie się na kanale Twitch csc.tv, udostępnionym poniżej. Uznaliśmy, że najrozsądniej będzie pokazać mecz o złoto, byście razem z nami mogli podziwiać przebieg tego najważniejszego spotkania, gdzie spośród przystępujących do rywalizacji 64 formacji, w grze pozostaną już tylko najlepsi z najlepszych - dwie ekipy głodnych sukcesu zapaleńców Counter-Strike: Global Offensive, niepowstrzymanych od pierwszej, aż do ostatniej, finałowej potyczki.

 

Emocji dostarczy oczywiście nie kto inny, jak wspomniany w tytule Maciej "sawik" Sawicki, jeden z pionierów esportowego dziennikarstwa w Polsce, którego starsi widzowie kojarzyć mogą z czasów Headshot TV, kiedy to przez kilka ładnych lat, nieprzerwanie i z powodzeniem relacjonował dziesiątki najważniejszych zawodów gier komputerowych w kraju i za granicą, typu chociażby World Cyber Games, przeprowadzając także mnóstwo wywiadów z czołowymi polskimi zawodnikami, nie tylko zresztą popularnego wtedy 1.6, ale i innych gier.

 

Początek transmisji przewidywany jest na niedzielę, 14 sierpnia, na godzinę 18:00. Zapraszamy serdecznie!

http://www.cscenter.pl/tv

 

Jednocześnie przypominamy, że zmagania w ramach pierwszego z pięciu turniejów kwalifikacyjnych do fazy pucharowej inauguracyjnego sezonu CSCenter League, największej polskiej ligi CS:GO, w której pula nagród wynosi ponad 80,000 złotych, rozpoczną się już jutro o godzinie 18:00 i potrwają do niedzieli. To właśnie bowiem w niedzielę wieczorem poznamy pierwszą ekipę nagrodzoną awansem do play-offów, a tym samym - gwarantowaną kwotą 1000 złotych, bo tyle otrzymają zdobywcy miejsc 5-8 w play-offach + dodatkiem w wysokości 500 złotych za wyeliminowanie pozostałych rywali. 

Komentarze (0)