Drabinka oraz najważniejsze informacje turnieju CS:GO

0 komentarzy
Hav0s, 2017-05-25

Już w pierwszą sobotę czerwca podczas Good Game Expo odbędzie się turniej CS:GO by Ptak Warsaw Expo & CFX. Dzisiaj opublikujemy najważniejsze informacje odnośnie odnośnie formatu tego co będzie się działo na scenie głównej w Nadarzynie.

 

Nic nie elektryzuje nas bardziej niż najlepsze ekipy z naszego lokalnego podwórka. Na Good Game czeka nas kilka godzin świetnej zabawy oraz gry w CS:GO. W naszej imprezie udział wezmą zarówno starzy wyjadacze jak i młodzi gracze, którzy dopiero co stawiają pierwsze kroki na swojej drodze do sławy oraz wielkiej kariery.

 

Na turniej CS:GO zaprosiliśmy cztery zespoły, a pozostałe zostały wyłonione z kwalifikacji. Niestety z powodów prywatnych oraz napiętego terminarza przyjazd do Warszawy odwołała czesko-słowacka ekipa eXtatus. W jej miejsce postanowiliśmy zaprosić młody zespół SLAVGENT. Pozostałymi zaproszonymi drużynami są Samsung4Gamers by Inetkox, PACT White oraz Venatores.

 


Do grona sponsorów naszego wydarzenia dołączyli HyperX, Monster oraz TP-Link. W związku z tym postanowiliśmy podnieść pulę nagród w turnieju do 15 000 złotych oraz nagród rzeczowych. Dodatkowo dzięki firmie Monster, która produkuje napoje energetyczne wszyscy zawodnicy na turnieju będą mieli dostęp do produktów tej firmy zupełnie za darmo.

 

Rozkład nagród turniejowych:

 

1. miejsce - 10 000 złotych + klawiatury HyperX Alloy

2. miejsce - 3 000 złotych + podkładki oraz słuchawki HyperX

3-4. miejsce - 1 000 złotychPora ujawnić także drabinkę oraz format turnieju. Ćwierćfinały oraz półfinały odbędą się w systemie najlepszy-z-jednego (BO1), natomiast wielki finał w najlepszy-z-trzech (BO3). Nad terminarzem rozgrywek oraz prawidłowym rozgrywaniem spotkań czuwać będą niezastąpieni Piotr "petzor" Węgrzyn oraz Łukasz "MEta" Kozłowski.

 

 

Z racji, że nie znamy jeszcze oficjalnego składu Venatores ciężko mi określić ich szanse w turnieju. Jeżeli potwierdzą się plotki o dołączeniu do ekipy Furlana, w moich oczach będą pretendentami do pierwszego miejsca. Pamiętajmy też, ze ekipa Samsung4Gamers radzi sobie ostatnio całkiem nieźle. Pokazują stabilną grę, ale ich problem tkwi w pistoletówkach - podczas ostatnich 16 oficjalnych meczów nie wygrali ani jednej, jeżeli przełamią swoją passę powinni bez problemu dojść do finału w którym jak wcześniej wspominałem widze również Venatores.

 

~ Olek "vuzzey" Kłos

 

 

Pozostałe informacje wraz z sylwetkami zespołów oraz opinią ekspertów przedstawimy w najbliższym czasie. 

Komentarze (0)