ELEAGUE: Fnatic kontra Virtus.pro w finale!

0 komentarzy
Mirqu, 2016-07-30

Ku uciesze wszystkich kibiców z Polski, Virtus.pro zoastało drugim finalistą ELEAGUE!

Spotkanie, którego stawką był awans odbyło się o 4:00 czasu polskiego. Pierwsza mapa de_train była wyborem Polaków, jednak lepiej rozpoczęły ją myszy. Szybko wyszli na prowadzenie 4:0 pokazując, że będą trudnym przeciwnikiem tego wieczoru. Na szczęście Virtus dobrze zarządzające pieniędzmi było w stanie zagrać full w piątej rundzie i dzięki temu rozpoczęli swój marsz do zwycięstwa. Skuteczna gra pozwoliła im prowadzić po pierwszej połowie 9:6 pokazując bardzo dobre przygotowanie do zawodów.

Druga część tej mapy to pewne strzelanie ze strony Polaków i zaledwie 1 oddana runda na rzecz przeciwnika. Pierwsza mapa dla Virtus.pro!

Starcie kontynuowane było na mapie de_cache, wybranej przez mousesports, które liczyło, że będzie to dobry wybór. I tak się zapowiadało, ponieważ po trudniejsze stronie terrorystów prowadzili 9:6. Po zmianie stron to jednak Polacy wygrali pistoletówkę i znów oddali przeciwniką tylko jedną rundę kończąc mape i spotkanie 2:0! Drugie połowy Polaków i strata w nich zaledwie 2 rund daje nam nadzieję na sukces!

A już dzisiaj o 22:00 siadajcie przed komputery i oglądajcie finał w którym zobaczymy Polaków z Virtus.pro, którzy zmierzą się ze Szwedami z Fnatic. Przed nami wielki mecz, dwóch wielkich i zasłużonych drużyn czasów CS: GO!