ELEAGUE: Virtus.pro zwycięża!

0 komentarzy
Mirqu, 2016-07-31

Polski skład Virtus.pro został mistrzem pierwszego sezonu ELEAGUE! W wielkim finale pokonali Fnatic 2:0!

 

Od początku mogliśmy spodziewać się wspaniałego pojedynku, ponieważ obydwie drużyny pewnie wygrały swoje półfinały i tak właśnie było.

 

Pierwsza mapa de_cobblestone, wybór Fnatic, zaczął się od dobrej gry Szwedów. Polacy nie potrafili zebrać się do odrabiania strat aż do wyniku 9:2. Wtedy to właśnie nastąpiło piękne przełamanie i Virtusi zaczęli zdobywać punkty swoją grą na poziomie jaki prezentowali wcześniej. Dobre zgranie, wzajemne pilnowanie pozycji, przygotowane wejścia to wszystko pozwoliło Polakom na przyciśnięcie Szwedów pod ścianę tak bardzo, że do końca przegrali zaledwie jeszcze jedną rundę po zmianie stron i mapa zakończyła się wynikiem 16:10 dla Virtus.pro.

 

Kolejne fragi mogliśmy oglądać na de_mirage, bo właśnie ta została wybrana przez Polaków. Ponownie silny start Szwedów, zdobytych kilka rund i prowadzenie 3:0. Ale to znów był koniec dobrej gry. Do głosu doszli Polacy pokazując całe piękno CS: GO. Dobre flashe, przygotowane smoke'i, wszystko przekładało się na wynik, który widzieliśmy po pierwszej połowie. 10:5 dla Virtus.pro. Wagę tego wyniku podkreśla fakt, że Polacy mecz kończyli po stronie antyterrorystów. Tam już tylko dokończyli dzieła zniszczenia wygrywając spotkanie 2:0, a tym samym zapewniając sobie triumf po bardzo długim okresie słabszej gry!

 

Brawo Polacy! Brawo Virtus.pro! Wrócili silniejsi!

 

Virtus.pro – Fnatic 2:0 (de_cobblestone 16:10, de_mirage 16:8)

 

Komentarze (0)