ESEA S23 Open otwiera zapisy

0 komentarzy
usewall, 2016-08-05

Ruszyła rejestracja do udziału w rozgrywkach dwudziestego trzeciego sezonu ESEA, składającego się z kilku nowych dywizji Premier, przeznaczonych dla regionów Azji i Pacyfiku, Brazylii, a także Australii, nie tylko zaś Europy oraz Ameryki Północnej.

 

Wraz z pozyskaniem sponsora tytularnego, jakim jest marka Mountain Dew, wprowadzono kilka znaczących zmian. Przede wszystkim, do dwudziestu czterech zwiększono liczbę uczestników w europejskich oraz północnoamerykańskich zmaganiach, w których grało dotąd siediemnaście składów. Po drugie, zmieniono nazwę zawodów - od teraz będzie to Mountain Dew League. Mało tego, ruszyły kolejne serwery, mające sprostać prawdopodobnemu napływowi graczy z obszarów dopiero co objętych ekspansją.  O dodatkowe 10,000 dolarów wzrosła także pula nagród, wynosząca obecnie już nie 130,000, lecz 140,000.

 

Zapisy potrwają do 5 września, natomiast pierwsze mecze odbędą się sześć dni później, 11.09.2016. Niedługo mają pojawić się szczegóły dotyczące planowanego umożliwienia oddzielnej rywalizacji dla Rosjan.

Komentarze (0)