Fnatic zaproszony na DreamHack Summer

0 komentarzy
Hav0s, 2017-05-18

Szwedzka drużyna fnatic została zaproszona na turniej DreamHack Summer, który odbędzie się w Jonkoping. To trzecia zaproszona drużyna na event w szwedzkim mieście.

 

Fnatic obecnie plasuje się na 11 pozycji rankingu HLTV. Drużyna jest cieniem świetnosci tego zespoły za czasów kiedy potrafili wygrywać wszystkie mecze pod rząd. Ostatnio zajęli 4 pozycję w ESL Pro League, która gwarantuje im miejsce na play-offach, które odbędą się w Dallas na przełomie maja i czerwca. Na kolejny sukces LANowy gracze Fnatic czekają od ponad roku kiedy to w marcu 2016 wygrali światowe finały Intel Extreme Masters w Katowicach. Od tego czasu po regresie formy, drużyna przeszła przez zawirowania związane ze składem, które nigdy nie dały zamierzonego efektu - powrotu do dawnego blasku

 

DreamHack Summer w Jonkoping odbędzie się w dniach 17-19 czerwca. W puli nagród tego turnieju jest 100 tysięcy dolarów. Oprócz Fnatic zaproszone zostały drużyny Gambit Esports oraz SK Gaming. Biorąc pod uwagę poprzednie turnieje "Summer" zaproszenie otrzyma najprawdopodobniej także Ninjas in Pyjamas. Szwedzi nieprzerwanie pojawiają się na tych turniejach od 2013 roku. Pozostałe zaproszone oraz zakwalifikowane drużyny poznamy już niedługo.

 

 

Komentarze (0)