Harmonogram europejskich kwalifikacji do TWC 2016

0 komentarzy
usewall, 2016-08-05

Już w następny poniedziałek, 8 sierpnia, startuje pierwsza runda europejskich kwalifikacji do The World Championship 2016, gdzie aż trzydzieści dwa kraje z całego kontynentu powalczą o osiem miejsc w kolejnym etapie zawodów.

 

W każdej z szesnastu par, jedna z drużyn jest rozstawiona, a druga wybrana losowo. Wiąże się to z wynikami uzyskanymi przez poszczególne reprezentacje w roku ubiegłym. Organizatorzy chcą bowiem uniknąć sytuacji, gdzie już na początku rywalizacji mierzyć się będą ze sobą ekipy potencjalnie lepsze, aniżeli w równoległym spotkaniu, tym bardziej, że przegrana skutkuje odpadnięciem z turnieju. Decyzja ta wydaje się o tyle przemyślaną, że wśród ekip z już zapewnionym udziałem w drugiej rundzie kwalifikacji znajduje się najlepsza ósemka Starego Kontynentu, wymagająca przeciwników faktycznie potrafiących coś strzelać - formacji, które nie awansowały przez przypadek czy słabych rywali, ale dzięki ponadprzeciętnym umiejętnościom.

 

Zgodnie z ustaleniami organizatorów, każdego dnia, nie licząc niedzieli, odbywać się będą po dwa spotkania BO3 - o 16:00 i o 19:00.  Całość potrwa zatem dwa tygodnie, tj. od 8 do 20 sierpnia. 

 

Harmonogram:

Poniedziałek, 08.08.

 

16:00

Turcja

vs

Uzbekistan

A1

19:00

Irlandia

vs

Luksemburg

A2

Wtorek. 09.08.

 

16:00

Białoruś

vs

Kirgistan

B1

19:00

Gruzja

vs

Chorwacja

B2

Środa, 10.08.

 

16:00

Serbia

vs

Malta

C1

19:00

Szwajcaria

vs

Bułgaria

C2

Czwartek, 11.08.

 

16:00

Łotwa

vs

Albania

D1

19:00

Włochy

vs

Czarnogóra

D2

Piątek, 12.08.

 

16:00

Ukraina

vs

Grecja

E1

19:00

Estonia

vs

Izrael

E2

Sobota, 13.08.

 

16:00

Bośnia i Hercegowina

vs

Armenia

F1

19:00

Czechy

vs

Cypr

F2

Poniedziałek, 15.08.

 

16:00

Wielka Brytania

vs

Austria

G1

19:00

Słowenia

vs

Azerbejdżan

G2

Wtorek, 16.08.

 

16:00

Rumunia

vs

Macedonia

H1

 19:00

Litwa

vs

Mołdawia

H2

Środa, 17.08.

 

 16:00

Zwycięzca A1

vs

Zwycięzca A2

 

 19:00

Zwycięzca B1

vs

Zwycięzca B2

 

Czwartek, 18.08.

 

 16:00

Zwycięzca C1

vs

Zwycięzca C2

 

 19:00

Zwycięzca D1

vs

Zwycięzca D2

 

Piątek, 19.08.

 

 16:00

Zwycięzca E1

vs

Zwycięzca E2

 

 19:00

Zwycięzca F1

vs

Zwycięzca F2

 

Sobota, 20.08.

 

 16:00

Zwycięzca G1

vs

Zwycięzca G2

 

 19:00

Zwycięzca H1

vs

Zwycięzca H2

 

Komentarze (0)

Co zyskujesz?

  • Serwer tylko dla Ciebie i Twoich przyjaciół
  • Dostępny 24 godziny 7 dni w tygodniu
  • Profesjonalną pomoc naszego zespołu
  • Unikalną rangę na forum
  • Dla stałych klientów przewidujemy benefity podczas naszych eventów
WYNAJMIJ SERWER