Karuzela transferowa w CS:GO

0 komentarzy
Hav0s, 2017-07-28

Już wkrótce czekają nas duże zmiany na światowej scenie CS:GO. Twitter huczy od plotek dot. transferów, które mają dojść do skutku na początku sierpnia.

 


"Zmiany będą nieuniknione". To zdanie odnosi się do możliwych roszad w składzie Natus Vincere. Póki co nie podano żadnych pewnych informacji, ale najczęściej przewija się temat tego, że z Na'Vi odejść miałby GuardiaN i seized. W ich miejsce miałby przyjść ANGE1 oraz electronic. Ten pierwszy miałby być nowym IGLem, a dzięki dojściu tego drugiego na roli snajpera mógłby skupić się s1mple.


W takim rozwoju wydarzeń GuardiaN miałby zastąpić allu w FaZe Clan. To zdecydowanie Fin jest najsłabszym punktem międzynarodowej drużyny, a teraz jest najlepszy moment na dokonanie zmian w składzie.


Dodatkowo jak poinformował właściciel Flickshot.fr do zmian miałoby dojść także w innych europejskich formacjach. Z mousesports miałby odejść loWel i denis. W ich miejsce mieliby dołączyć suNny z PENTA Sports oraz STYKO z HellRaisers.


Póki co jednak żadne informacje nie są potwierdzone, a wszystko co posiadamy to plotki. Jednak jeżeli dojdzie do jakiś zmian to będzie to w najbliższym czasie.

Komentarze (0)