Kinguin wśród sponsorów ESL Pro League S4

0 komentarzy
usewall, 2016-07-31

Kinguin, jedna z czołowych marek trudniących się w handlu grami komputerowymi, tak na platformę Steam, jak i na Origin czy Battle.net, wesprze rozgrywki czwartego sezonu ESL Pro League.

 

Finały zawodów, sponsorowanych odtąd również przez Kinguin, które miało już swój udział w przebiegu chociażby ESL One Frankfurt, odbędą się w Sao Paulo, w Brazylii. W sumie do rozdysponowania pomiędzy uczestników przeznaczono 750,000 dolarów. Dla porównania, w sezonie trzecim było to 512,000.

 

Przypomnijmy, że w zmaganiach najprawdopodobniej nie weźmie udziału Virtus.pro, jako iż Polacy zajęli ostatnie miejsce w ubiegłej edycji tego prestiżowego turnieju, dodatkowo przegrywając jeszcze w barażach z niemieckim PENTA Sports. Jedyną możliwością jest dla nich zatem otrzymanie zaproszenia od organizatorów eventu. Niemniej jednak, w związku z tym, że wśród podmiotów decyzyjnych w sprawach związanych z ligą znalazło się także Kinguin, możliwym wydaje się wręczenie takowej szansy nie dla Neo i spółki, a dla podopiecznych giganta, tj. dla ekipy dowodzonej przez Loorda, występującej przecież właśnie jako Team Kinguin.

Komentarze (0)