kyoto w Exile5

0 komentarzy
usewall, 2016-08-07

Na oficjalnej stronie australijskiej organizacji Exile5 pojawiła się informacja o nabyciu do zespołu byłego reprezentanta Athletico BH, Dylana "kyoto" Browna. Zastąpi on Zorana "zorboTa" Serovski'ego, który ustąpił mu miejsca z powodów osobistych i pełnił będzie odtąd rolę zmiennika.

 

ferg i spółka wystąpili ostatnio w rozgrywkach ESL ANZ Championship S1 Finals, w Sydney, gdzie uplasowali się na nieszczęsnej, ostatniej pozycji, nie ugrywając nawet jednej mapy. Nowy nabytek ma pomóc zawodnikom podnieść się z dołka i zacząć wygrywać.Athletico BH natomiast w ów zmaganiach poradziło sobie zupełnie odwrotnie. Po bardzo dobrej, równej grze od pierwszego do ostatniego spotkania, formacja ta zajęła w nich bowiem pierwsze miejsce. Co ciekawe, kyoto, choć już 30 czerwca ogłosił koniec współpracy z chłopakami, zmuszony był dograć zawody do końca, gdyż zasady turniejowe nie pozwalały na żadne zmiany podczas trwania rywalizacji. Mało tego, uzyskał on najlepszy rating w drużynie, wynoszący 1.09.

 

W nowej ekipie 17-latek będzie miał u swego boku weterana 1.6, Fergusa "ferga" Stephensona, a także byłego członka Legacy, Sama "mizu" Richardsona.

 

Line-up:
Fergus "ferg" Stephenson
Sam "mizu" Richardson
Peter "pecks" Nguyen
Seth "seth" Leeson
Dylan "kyoto" Brown

 

Czy dzięki sprowadzeniu Dylana Exile5 wreszcie rozwinie skrzydła?

Komentarze (0)

Co zyskujesz?

  • Serwer tylko dla Ciebie i Twoich przyjaciół
  • Dostępny 24 godziny 7 dni w tygodniu
  • Profesjonalną pomoc naszego zespołu
  • Unikalną rangę na forum
  • Dla stałych klientów przewidujemy benefity podczas naszych eventów
WYNAJMIJ SERWER