Młodość i doświadczenie - Przedstawienie drużyn #2

0 komentarzy
Hav0s, 2017-05-28

Już za niecały tydzień rozpoczną się zmagania turnieju CS:GO by Ptak Warsaw Expo & CFX podczas imprezy Good Game Expo w Nadarzynie. Przed państwem przedstawienie trzech z ośmiu składów, które zawalczą o 10 000 złotych oraz nagrody rzeczowe.

 

 


W czwartek poznaliśmy drabinkę turnieju oraz najważniejsze informacje. Przypominamy, że w puli nagród turnieju jest 15 000 złotych oraz nagrody rzeczowe od HyperX. Dodatkowo przez całą imprezę gracze będą mieli dostęp do napojów firmy Monster Energy Drink

 

 

Bartek "fullspeed" Długokęcki

Michał "crank" Krystyniak

Bartłomiej "SetoN" Malenga

Jacek "Nexo" Szmulkis

Gabriel "gab" Jaroszuk

 

Druga drużyna PACT ma bardzo solidny skład pod względem umiejętności indywidualnych. Brakuje im jednak czegoś co dopełniłoby drużynę w pełni i pozwoliłoby na walkę z czołówką polskiej sceny CS:GO. Po dojściu fullspeed'a wygląda to jednak coraz lepiej i śmiało można powiedzieć, że White są na dobrym torze. Jasnym punktem zespołu jest także utalentowany młody zawodnik Gab, który ma zaledwie 17 lat. Biorąc pod uwagę system BO1 oraz nieznany jeszcze skład Samsung4Gamers to PACT White ma szanse przedostać się nawet do finału turnieju. Wszystko zależy od ich przygotowania do turnieju oraz dyspozycji dnia.

 


Predykcje: PÓŁFINAŁ

 

 

Kamil "PacHi" Pachucki

Kamil "krytyq" Dudek

Adrian "Adik" Dera

Filip "Żub3R" Żuberek

Mikołaj "niilo" Okoński

 

Zaproszona drużyna bardzo szybko zmieniła organizację i dołączyła do ALSEN-Team. Nowa organizacja pokłada bardzo duże nadzieje w tym jakże młodym składzie, w którym średnia wieku ledwo przekracza granicę 18 lat. W tym zespole występuje także najmłodszy zawodnik na naszym turnieju, czyli Żub3R, który ma zaledwie 15 lat. Jestem w 100% pewien, że dobrze pokierowani gracze AT mogą osiągnąć bardzo dużo i z pewnością jeszcze nie raz usłyszymy ich nicki i zobaczymy ich twarze podnoszące puchar. Niestety nie ujrzymy tego 3 czerwca bo Ci zawodnicy zwyczajnie potrzebują ogrania na turniejach tego typu.

 

Predykcje: ĆWIERĆFINAŁ

 

 

Łukasz "LUSH" Krzoska

Konrad "FENON" Srębacz

Mateusz "Morfan" Świętochowski

Eryk "leman" Kocięba

Artur "nejk" Nakielny

 

Solaris to zespół, którego gra wygląda naprawde przyjemnie. Mają w swoim składzie zarówno takich wyjadaczy jak LUSH czy Fenon jak i młodego nejka oraz Morfana. Drużyna ta nie gra jednak ze sobą razem zbyt długo i nie sądze by mogła być większym zagrożeniem dla graczy PACT White. Biorąc pod uwagę system rozgrywek oraz ostatnie wyniki obu drużyn ekipie LUSHa będzie bardzo ciężko wywalczyć awans do półfinałów. Nie sa jednak bez szans i należy o tym pamiętać bo Counter-Strike lubi nas często zaskakiwać.

 

Predykcje: ĆWIERĆFINAŁ

 

 

Autor: Patryk "Hav0s" Bryk

 

Komentarze (0)