NiP piątym uczestnikiem IEM Oakland

0 komentarzy
usewall, 2016-08-05

Na twitterze Electronic Sports League pojawił się wpis, z treści którego wynika, że kolejną, zaproszoną ekipą na IEM Oakland 2016 jest zespół Ninjas in Pyjamas.

 

Legendarna skandynawska organizacja oficjalnie dołączyła do grona formacji SK Gaming, Team Liquid, Virtus.pro i Astralis, jedynych potwierdzonych jak dotąd drużyn, jakie wezmą udział w zaplanowanych na 19-20 listopada zmaganiach w ramach XI sezonu Intel Extreme Masters.

 

Ostatnim turniejem, w którym zagrali Get_RiGhT i spółka, były play-offy pierwszej odsłony ELEAGUE. Tam, w ćwierćfinale zawodów, wynikiem 0 do 2 przegrali z naszymi rodakami z Virtus.pro - jak się okazało, przyszłymi zdobywcami pucharu. Wcześniej natomiast Szwedzi odpadli, po raz pierwszy w historii, w fazie grupowej Majora, ESL One Cologne 2016, ulegając kolejno reprezentantom Natus Vincere oraz - niespodziewanie - FlipSid3 Tactics. Mówi się, że to początek końca wspólnej przygody chłopaków w obecnym składzie. Ile w tym prawdy? Się okaże.

 

Jako że rozgrywki przewidują dwunastu uczestników, organizatorzy imprezy wciąż mają do rozdysponowania siedem miejsc. Zostaną one zapełnione prawdopodobnie w ciągu najbliższych tygodni.

Komentarze (0)