Odetnij macki Hydrze - nowa operacja w CS:GO

0 komentarzy
Hav0s, 2017-05-24

Pod osłoną nocy Gabe Newell wprowadza do Counter-Strike'a najciekawsze rzeczy. Nie inaczej było z ostatnią aktualizacją podczas, której do gry zawitała nowa operacja - Hydra.

 

O nowej operacji słychać było już od dłuższego czasu. Minął rok, a o następcy Wildfire nie było widu ani słychu. Większość osób typowała, że nowa operacja wyjdzie po majorze. Gaben jak to Gaben, lubi nas brać z zaskoczenia i Hydra zawitała do CS:GO dzisiaj w nocy.

 

To nie koniec super nowości, którymi uraczyło nas Valve. Nowa operacja zawiera przede wszystkim nowe tryby gry, które są ciekawą odskocznią od tradycyjnej rozgrywki w "kanterze". Cała zawartość, która została wprowadzona tej nocy będzie dostępna za jedyne 5,60 euro, a co tydzień jeden z trybów będzie dostępny dla zwykłych graczy.

 

Wingman

 

Szybki 16 rundowy pojedynek zespółów dwuosobowych na mapach posiadających tylko jedno miejsce do podkładania bomby.

 

Weapons Expert

 

Zwykły mecz 5 na 5? Nie. Jeśli kupisz broń to nie będziesz mógł jej zakupić ponownie przez resztę spotkania. Ważna jest tutaj koordynacja ze swoim zespołem i eliminowanie najlepszyh broni przeciwnika.

 

Oprócz tych dwóch trybów wydawca przygotował mini-gry. Będziemy mogli tam skorzystać z nowego stroju obronnego, który zmieni nas w ciężkiego kawalerzystę, zagrać deathmatch, w którym zabijanie przeciwników jest możliwe tylko przez strzał w głowę lub powalczyć tylko na noże i Zeusy. Trybów oczywiście jest znacznie więcej, lecz radzimy wam samemu sprawdzić co kryje za sobą Hydra.

 

Wśród map, które pojawiły się razem z nową operacją są Austria, Lite, Insertion, Shipped, Thrill, Agency oraz Black Gold. Są to zarówno miejsca, w których celem jest wysadzenie bomby jak i uratowanie zakładnika, a wszystkie są bardzo zróżnicowane.

 

Operacja potrwa do września tego roku, a jej dopełnieniem tradycyjnie jest ścieżka z misjami oraz skrzynka. Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę Operacji Hydra.

Komentarze (0)