Polacy w półfinale. Virtus.pro 2-0 North

0 komentarzy
Hav0s, 2017-07-22

Polacy z Virtus.pro nie dali szans swoim przeciwnikom z Danii. Najdłużej utrzymujący się na scenie zespół CS:GO pokonał North 2-0.

 

Na wybranej przez Duńczyków mapie - cobblestone'ie Polacy poradzili sobie nadzwyczaj dobrze. Po pierwszej stronie - antyterrorytów skutecznie bronili bombsite'ów i prowadzili 11:4. Po zmianie stron trochę przycisnęło North, ale spotkanie dalej było wyrównane. Dzięki wcześniej uzyskanej przewadze Virtusi wygrali tę mapę 16:9.


Wynik z poprzedniej mapy był bardzo optymistyczny przed nuke'm. To mapa, na której Polacy nie zawodzili i mieli ją dobrze opracowaną. W spotkanie dobrze weszło North, które po pierwszej pistoletówce zdobyło lekką przewagę. Virtusi już na pierwszym fullu rozpoczęli odrabiać straty. Pierwsza połowa była bardzo patowa z lekką przewagą North (8:7). Po stronie antyterrorystów Polacy już nie zostawili złudzeń przeciwnikom i tym samym wygrali spotkanie 16:10.


Po spotkaniu TaZ dwukrotnie podziękował kibicom za doping (zorganizowany przez Polish Corner). W półfinałach Polacy zagrają z brazylijską ekipą Immortals, która w ćwierćfinałach pokonała North. Mecz powinien rozpocząć się w okolicach godziny 19:30.

Komentarze (0)