PRIDE vs Venatores? - Przedstawienie drużyn #3

0 komentarzy
Hav0s, 2017-06-02

Już jutro rozpoczną się zmagania turnieju CS:GO by Ptak Warsaw Expo & CFX podczas imprezy Good Game Expo w Nadarzynie. Przed państwem przedstawienie trzech z ośmiu składów, które zawalczą o 15 000 złotych oraz nagrody rzeczowe.

 

 

Na początku tygodnia poznaliśmy sześć pozostałych formacji, a dzisiaj przedstawimy dwie potencjalnie najsilniejsze. Przypominamy także o naszych niezawodnych sponsorach, czyli TP-Link, HyperX oraz Monster Energy Drink to oni będą napędzać Counter-Strike'a w sobotę.

 

Sebastian "dark" Babiński

Michał "SOON" Wójcicki

Karol "tecek" Kapczyński

Krzysztof "stark" Lewandrowski

Patryk "Patiek" Fabrowski

 

 

Odmieniony skład Venatores jest jednym wielkim znakiem zapytaniem. Niedawno z zespołem rozstali się destru i sany, a w ich miejsce przyszli stark i Patitek. Pewne jest to, że ekipa darka doznała pewnego rodzaju odświeżenia, które na początku może działać na dużą korzyść drużyn. Myślę jednak, że Venatores należy do tego worka ekip, które potrzebują czasu, żeby zgrać się w oficjalnych spotkaniach i móc grać na bardzo dobrym poziomie.  Pewne jest jednak to, że będą oni walczyć, a oczy całego Good Game Expo będą skupione na Krzysztofie "stark" Lewandrowski, który znany jest ze swoich występów na FaceIT. Nie sposób nie wspomnieć także o Michale "SOON" Wójcickim, który także może sporo namieszać. CS:GO by Ptak Warsaw Expo & CFX będzie też pierwszym sprawdzianem dla nowego trenera -Lilou.

 

Predykcje: PÓŁFINAŁ

 

 

 

Jacek "minise" Jeziak

Paweł "reatz" Jańczak

Piotr "morelz" Taterka

Maciej "Luz" Bugaj

Konrad "EXUS" Jęczeń
Przy PRIDE mógłbym równie dobrze zostawić puste pole bo jest to ekipa, której nikomu nie muszę przedstawiać. Zdecydowani faworyci całego turnieju, którzy pojawili się w miejsce Samsung4Gamers by Inetkox. Najmocniejszym aspektem drużyny, a jednocześnie najlepszym zawodnikiem jest oczywiście człowiek stand-in - Jacek "minise" Jeziak. Wszystko wskazuje jednak na to, że w PRIDE znalazł on wreszcie swój dom na stałe. Ciekawym elementem gry zespołu neqsa jest też to, że na zmianę odpalają się reatz i morelz. Jeśli jeden z tych zawodników ma gorszy dzień to drugi bryluje na salonach. Błędem było by pominięcie pozostałej dwójki, czyli EXUSa i Luza, którzy robią robotę. Jeśli chodzi o polską scenę to PRIDE ma prawdziwy dream team i innym formacjom ciężko gra się na doświadczonych rywali.

 

Predykcje: ZWYCIĘSTWO

 

 

Autor: Patryk "Hav0s" Bryk

Komentarze (0)