PRIDE wygrał CS:GO by Ptak Warsaw Expo & CFX

0 komentarzy
Hav0s, 2017-06-08

W ubiegłą sobotę odbył się turniej CS:GO by Ptak Warsaw Expo & CFX sponsorowany przez HyperX, TP-Link oraz Monster Energy Drink. W tym wydarzeniu triumfowała organizacja PRIDE, w której występują minise, reatz, morelz, EXUS oraz Luz.

 

PRIDE 16-9 Envizy

PACT White 16-11 SOLARIS Esport

Venatores 4-16 OFF-MODE Black

ALSEN-Team 16-7 PACT Black

 

Ćwierćfinały rozpoczęły się od bardzo pewnego zwycięstwa PRIDE z Envizy. Doświadczeni zawodnicy organizacji Piotra "neqs" Lipskiego nie dali się zaskoczyć i wygrali swoje spotkanie 16:9. Podobnie było z PACT White. Mimo iż gracze SOLARIS nie odstawali znacznie od rywali to nie było dane im wygrać swojego spotkania. Tym samym pierwsza z drużyn PACTu świętowała awans do kolejnej fazy turnieju. Niestety tej przyjemności nie doświadczyło Venatores z Patikiem i starkiem. Ekipa darka została po prostu zniszczona przez czarny zespół OFF-MODE. Kolejnym zaskoczeniem było zwycięstwo nowego zespołu ALSEN-Team z PACT Black. Ekipa Blacków była stawiana przed turniejem jako prawdopodobny finalista, a tymczasem nie awansowali oni nawet do półfinałów. Po turniejach na Good Game Expo pożegnali się z dwójką swoich zawodników - p1jo oraz jerrosem, a także swoim trenerem mhl'em.

 

PRIDE 16-7 PACT White

OFF-MODE Black 16-10 ALSEN-Team

 

W półfinale nie doszło do żadnych niespodzianek. Wygrali faworyci typowani po poprzedniej fazy. Nie umniejsza to jednak atrakcyjności tego momentu turnieju. Najpierw PRIDE wygrało kolejne spotkanie odsyłając do domu PACT White. Śmiało można powiedzieć, że PRIDE podczas tego spotkania miało pełną kontrolę. Składnie rozgrywali swoje rundy tracąc ich zaledwie siedem. W drugim spotkaniu wskazać faworyta było zdecydowanie trudniej. Wcześniej jednak lepiej wyglądała gra OFF-MODE Black i to właśnie oni pokazali się z lepszej strony. ALSEN próbowało z całych sił, ale tym razem lepszy był przeciwnik. Mecz był jednak na wysokim poziomie.

 

PRIDE 2-0 OFF-MODE Black

 

Finał pokazał nam kto jest największą siłą na polskich turniejach LANowych. PRIDE było w całym turnieju kompletnie poza zasięgiem rywali co przypieczętowali zwycięstwem w finale na cobblestone'ie i trainie. Ekipa minise'a zaprezentowała nam kawał dobrego kantera. Świetnie realizowane taktyki oraz kompletne zdominowanie aimowo przeciwnika. Dzięki temu to oni mogli podnieść puchar i odebrać główną nagrodę pieniężną.

 

 

Komentarze (0)