Przeciętny start Polek w ESL Open Female Winter 2017

0 komentarzy
Hav0s, 2017-09-20

Za nami pierwsze spotkania w ramach ESL Open Female Winter 2017. Dotychczasowo polskie zespoły rozegrały 7 spotkań w ramach tych rozgrywek. Jedyną drużyną, która jeszcze nie zadebiutowała to zespół CLAWS Female, w którym gra Angelika "Angieee" Kumorkiewicz.

 


Prawie połowę spotkań polskich zespołów wyrobiły zawodniczki ANGELS. Zaczęły one już w środę 13 września od porażki z Riot.Gaming. Nie można jednak powiedzieć, że Polki były od swoich przeciwniczek znacznie gorsze, gdyż nawiązały zaciętą walkę. Wygrali pierwszą mapę (cobblestone) 16:11 i były blisko skończenia z wynikiem 2:0. Niestety w dogrywce na cache'u lepsze okazały się reprezentantki Riot. Wygrały one także overpassa i zgarnęły 3 punkty. Aniołki nie musiały jednak długo czekać na swoje punkty. Już w drugim spotkaniu pewnie pokonały zespół znanej Miss Rage, czyli Make A Sandwich Yourself 2-0. Ekipa Pasii dwukrotnie pokonała MASY 16:9 na nuke'u i cobblestone'ie. Na Polki nie były mocne także zawodniczki ROG.female z Czech. W zaciętym starciu po trzech mapach kolejne 3 oczka zdobyła ekipa ANGELS. Tym samym uplasowują się na 4 miejscu w tabeli.


Z jednym spotkaniem oraz jedna porażką, póki co są zawodniczki Unicorns. Dziewczyny po trzech mapach przegrały z Team Monarchs Female. Na pierwszym cache'u prowadzili po stronie terrorystów, ale po zmianie stron straciły bardzo dużo rund i ostatecznie przegrały 16:11. Zrewanżowały się na mirage'u pokonując rywalki 16:13. Niestety decydujący overpass należał do przeciwniczek. Mimo bliskiego wyniku 16:13, Jednorożce mają póki co 0 na koncie.

 


W drugiej dywizji póki co z 3 punktami jest Team Female Hydra. Dziewczyny pierwsze swoje spotkanie przegrały z Norweżkami z Planet Odd dwoma wysokimi wynikami na 16:5 na mirage'u i 16:6 na cache'u. Znacznie lepiej poradziły sobie w meczu z drużyną B4B5K1Y K0M1737. Mimo przegrania pierwszej mapy 16:8, wzięły one sprawy w swoje ręce i dość pewnie wygrały overpassa i mirage'a (dwukrotnie 16:10).

 


Niestety bez zwycięstwa są zawodniczki PHOENIX. Dziewczyny mimo walki nie miały zawiele do gadania w spotkaniu z Broken Paradigm. Przeciwniczki skończyły to spotkanie już w dwóch mapach. Jak wspominaliśmy wcześniej CLAWS Female, póki co nie rozegrały żadnego spotkania w lidze.

Komentarze (0)