Przegląd Skinów #12: Groźna ośmiornica

0 komentarzy
warlordc, 2017-06-10

Za oknem coraz cieplej, więc postanowiliśmy sprawdzić,  które skórki najlepiej oddadzą wakacyjny klimat.  Z jednej strony pragnęliśmy wolności, z drugiej słońca lub bezkresnego morza, a z trzeciej czegoś, co będzie dawało poczucie unikalności. Odpowiedzią na nasze wezwanie okazala się seria OCTO.

Kolekcja zaprojektowana przez Prepatyego Jeza jest dedykowana ośmiornicom. Nie ma wielu propozycji, które w tak odważny i kolorowy sposób łaczą wodne świat dzikiej przyrody z… brakiem jakichkolwiek limitów. Co jest tak urzekające w serii skinów OCTO?

AWP | OCTO

Broń snajperska zawsze musi charakteryzować się unikalnym wzornictwem, aby móc konkurować z najbardziej prestiżowymi propozycjami w świecie Counter-Strike: Global offensive. AWP przedstawia ośmiornicę na tle morskich fal. Połączenie niebieskiego z akwamaryną podkreśla tylko wyjątkowy charakter tej broni. Całość prezentuje się kompletnie. Użytkownik tego wyjątkowego i precyzyjnego karabinu może odnieść wrażenia, że ośmiornica jest tutaj w istocie symbolem uniwersalności każdego gracza. Pozwala na pokazanie wszystkich cech, którymi musi charakteryzować się skuteczny strzelec. Bez względu na poziom rzadkości jest to propozycja obowiązkowa zarówno dla fanów gry, jak również unikalnego wzornictwa na karabinach snajperskich.P250 | OCTO

Jest to maxi propozycja dla mini broni. Oddaje w pełni cały charakter serii OCTO i wzbogaca go o niezbędny minimalizm. Jest ośmiornica, są fale i co najważniejsze, wyjątkowa estetyka. Ta skorka nie dość, że pozwala przenieść się na moment nad egzotyczne wybrzeże to mogłaby również posłużyć jako charytatywna propozycja dla WWF. Propozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów rozwiązań nietuzinkowych i unikalnych.


\
FAMAS | OCTO

W porównaniu do P250 oraz AWP, FAMAS wygląda na najmniej dopracowana propozycję. Z powodu trudnego wzoru i ogranicznej przestrzeni broni, całość rysunku prezentuje się jakby była wyrwana z większej całości. Dalej czuć ten klimat, ale już nie jako naoczny świadek wakacyjnego wypoczynku, a widz w kinie. Fioletowe elementy w interesujący sposób mieszają się z akwamaryną, a kontrast granatu z nietuzinkową bielą, tylko potęguje poczucie pewnego zagubienia. Podsumowując, propozycja jest dobra, ale w porównaniu do P250 | OCTO oraz AWP | OCTO jest po prostu naukowym eksperymentem, a nie rozbiciem bezdennego banku pomysłów.Która z broni podoba Wam się najbardziej?

Komentarze (0)