Przegląd Skinów #15.3: Monochromatyczny dyktator

0 komentarzy
warlordc, 2017-10-02

Czasami gdy patrzymy na łąkę to pośród nieokiełznanej zieleni możemy dostrzec kolorowe, latające motyle. Są to chyba jedyne owady do których człowiek nie czuje naturalnej niechęci. Ich małe skrzydełka radośnie łopoczą na wietrze i przykuwają uwagę barwnymi wzorami. To właśnie motylami zainspirował się MGBazz przy tworzeniu serii Monarch. Jest to bezpośrednie nawiązanie do danaidów wędrownych, często nazywanych monarchami. Występują głównie w Ameryce, ale kto wie, może niedługo swoim ubarwieniem zaszczycą świat CS:GO?

P250 | Monarch (Nocturnal)Połączenie granatowego z białym pozwala na podkreślenie wyjątkowego potencjału tej broni. Z jednej strony wygląda jak skrawek hawajskiej koszuli, a z drugiej przypomina gangsterskie filmy sprzed kilkudziesięciu lat. Dobre kino akcji, solidna broń oraz wszechobecne motyle, które podkreślają unikalność P250 i nadają jej naprawdę unikalnego charakteru. Zdecydowanie na TAK!

P90 | Monarch (Nocturnal)Pistolet maszynowy P90 w przeciwieństwie do P250 wieje sandałem. Brak wykończenia na grzbiecie broni powoduje, że ten SMG wygląda jak owinięta tanim płótnem replika, a nie śmiercionośna armata do mordowania kolejnych zastępów przeciwników. Pomysł dobry, ale wykonanie bardzo przeciętne.

XM1014 | Monarch (Nocturnal)Trudno sądzić coś o tej skórce, ponieważ wygląda jak abstrakcyjna propozycja przedszkolaka. Broń podobnie jak w przypadku P90, wygląda jak owinięta papierem do pakowania prezentów, a nie jak strzelba gotowa rozstrzygnąć wynik decydującej rundy. Brakuje przełamania, które mogłoby wzbogacić cały wzorzec o odrobinę świeżości.

SSG 08 | Monarch (Nocturnal)Połączenie naturalnej czerni z motylim maskowaniem sprawdza się świetnie na karabinie snajperskim SSG 08. Duża liczba elementów broni pozbawionych kamuflaża nadaje całej kompozycji lekkości. Broń nie wygląda plastikowo i pozwala na dostrzeżenie w niej zabójczego potencjału. Snajperka mogłaby się pojawić jako tańsza alternatywa w jednej z najnowszych kolekcji.

PP-Bizon | Monarch (Nocturnal)PP-Bizon TAK, Monarch (Nocturnal) NIE. To połączenie wychodzi zdecydowanie na minus dla tej lekkiej broni. Brak przełamania i potraktowanie wszystkiego na jedno kopyto powoduje, że kompozycja wygląda po prostu bardzo ciężko. A jak inaczej zarekomendować jedną z najbardziej broni w grze jak właśnie nie poprzez jej lekkość?

Jak sądzicie, czy nocny motyl nadał blasku całej kompozycji?

Komentarze (0)