Ruszyły pierwsze zapisy do WESG 2016

0 komentarzy
usewall, 2016-08-09

Afryka i Bliski Wschód mogą się już rejestrować do organizowanych przez chińską potęgę, markę Alibaba Group, nowo powstałych rozgrywek Counter-Strike: Global Offensive, zwanych World Electronic Sports Games, oferujących aż 1,500,000 dolarów.

 

Pierwszy etap kwalifikacji obejmuje trzy regiony: Turcję, a w tym dodatkowo Armenię, Gruzję i Azerbejdżan, Północną i Południową Afrykę oraz Żyzny Półksiężyc wraz z obszarami leżącymi dookoła. Dla każdego z ów regionów przewiduje się oddzielne kwalifikacje, rozgrywane systemem BO1, które rozpocząć się mają 13 sierpnia, a zakończyć - dzień później.

 

Dwie najlepsze drużyny z każdego z turniejów eliminacyjnych otrzymają promocję do regionalnych finałów, jakie odbędą się w dniach 26-28 sierpnia, w Dubaju. Tam, prócz 75,000 dolarów, w stawce znajdą się trzy miejsca gwarantujące udział w tytułowej, grudniowej imprezie, przewidującej łącznie 24 uczestników z całego świata.

 

Zainteresowane grą w World Electronic Sports Games zespoły czas na wysłanie zgłoszenia mają do piątku, 12.08.2016. Obecnie wśród zapisanych formacji są m.in. ekipy DarkPassage czy Bravado.

Komentarze (0)