S1mple w Natus Vincere

0 komentarzy
Mirqu, 2016-08-04

 

Natus Vincere ogłosiło, że ich nowym zawodnikiem będzie Oleksandr "s1mple" Kostyliev i zastapi on Danylo "Zeus" Teslenko.

 

W taki sposób kończy się pełna lista niewiadomych wokół s1mple'a. Od jakiegoś czasu informował on o nowym zespole, że jego marzenia się spełnią i stało się. Został on nowym członkiem najsilniejszej ukraińskiej formacji Na'Vi.

 

Co ciekawe w nowej drużynie zajmie on miejsce kapitana Danylo "Zeus" Teslenko, który częścią organizacji był już od grudnia 2009. Właśnie z nim w 2010 roku zespół sięgnął po zwycięstwo we wszystkich majorach oraz został drużyną roku jeszcze za czasów Counter Strike 1.6.

 

Teraz drużyna postanowiła odświeżyć swój skład, ponieważ od dłuższego czasu nie mogą wrócić do swojej najlepszej dyspozycji, kiedy to wygrywali takie turnieje jak IEM San Jose czy DreamHack Leipzig 2016.

Ostatnio nawet łatwo ulegli w półfinale ELEAGUE drużynie fnatic, a na ostatnim majorze odpadli już w ćwierćfinałach co dla takiej drużyny jak Na'Vi nie może być dobrym wynikiem.

 

Od teraz zawodnicy mają miesiąc na przygotowania do debiutu lanowego z nowym zawodnikiem, ponieważ już w dniach 7-11 września odbędą sie finały drugiego sezonu SL I-League, gdzie drużyna weźmie udział.

 

Skład Natus Vincere z nowym zawodnikiem wygląda następująco:

  • Ladislav "GuardiaN" Kovacs

  • Denis "seized" Kostin

  • Egor "flamie" Vasilyev

  • Ioann "Edward" Sukhariev

  • Oleksandr "s1mple" Kostyliev

  • Sergey "starix" Ischuk - trener

 

Komentarze (0)