sany i destru poza Venatores

0 komentarzy
Hav0s, 2017-05-22

Dzisiaj na swoim fanpage'u Venatores opublikowało post informujący o tym, że z drużyną pożegnali się Adam "destru" Gil oraz Rafał "sany" Pietrzak. W składzie zespołu pozostają dark, SOON oraz tecek.

 

Ostatnie wyniki Venatores pozostawały wiele do życzenia. Na Let's Play Częstochowa zostali oni wyeliminowani przez Pompa Team, cały czas mając problemy z zamykaniem wygranych spotkań. Na Copenhagen Games zawodnikom tej organizacji nie udało się awansować do głównego turnieju przegrywając 2-0 z eFuture. Wiele do życzenia pozostawia także ich forma w Polskiej Lidze Esportowej, w której nie wygrali ani jednej mapy przez co plasują się na ostatniej pozycji z 0 punktami.

 

Venatores poinformowało także, że w najbliższym czasie będą testować różnych zawodników. Ostatnio w drużynie za sany'ego występował Patryk "Patitek" Fabrowski. W PLE na rezerwie posiadają bliżej nieznanego szerszemu gronu Macieja "Lilou" Mozeluka. W Polsce obecnie jest kilku zawodników, którzy mogliby wzmocnić tę drużynę. Pozostaje jedynie pytanie czy to wystarczy Venatores do zrealizowania swoich planów.

 

W najbliższym czasie zobaczymy Sebastiana "dark" Babińskiego w Polskiej Lidze Esportowej oraz w lanowym turnieju CS:GO by Ptak Warsaw Expo & CFX organizowanego na Good Game Expo.

 

Komentarze (0)