SK w grupie z Immortals - DH Summer

0 komentarzy
Hav0s, 2017-06-07

Dzisiaj odbyło się losowanie grup na DreamHack Summer, który odbędzie się 17-19 czerwca w Jonkoping. W puli nagród tego turnieju znajduje się 100 tysięcy dolarów.

 

Na tegoroczony DreamHack Summer zostało zaproszonych sześć drużyn z Europy oraz Ameryki. Wśród grupy zespołów ze Starego Kontynentu pojawiły się Fnatic, Gambit oraz mousesports. Natomiast za oceanem poczta z zaproszeniem zapukała do drzwi SK Gaming, Immortals oraz Cloud 9. Tradycyjnie w serii turniejów DreamHacka dwa sloty przypadły zespołom z kwalifikacji. W Europie triumfowało Singularity, a w Ameryce Counter Logic Gaming. Blisko awansu na turniej było PRIDE, które w półfinale kwalifikacji przegrało 2-0 na późniejszego zwycięzcę.

 

W obu grupach znalazły się po dwie formacje z obu kontynentów. Do grupy A trafiły SK Gaming, mousesports, Immortals oraz Singularity. Faworytem w tej grupie będzie na pewno SK. Brazylijczycy uzyskali już bardzo dobre zgranie z felpsem i ich gra wygląda z turnieju na turniej coraz lepiej. O drugie miejsce powalczy mouz z drugą drużyną z Brazylii. Bardziej zacięta zdaje się być jednak grupa B, do której trafiły Gambit, fnatic, Cloud 9 oraz CLG. Na ten moment najsilniejsza wydaje się być drużyna Zeusa. Gambit nie zawodzi na turniejach offline i prezentuje równą formę. Ostatnio wystrzeliło w górę także fnatic, ale bez szans nie są drużyny ze Stanów Zjednoczonych.


DreamHack Summer będzie jednym z ostatnich sprawdzianów przed zamkniętymi kwalifikacjami do majora oraz przed samym turniejem w Krakowie.

Komentarze (0)