Team X i Prospects z awansem do ECS Season 2

1 komentarzy
usewall, 2016-08-15

Zakończyły się drugie otwarte kwalifikacje do ECS Season 2. W amerykańskiej odsłonie zawodów najlepsza okazała się ekipa Prospects, natomiast w europejskiej - Team X.

 

W pierwszej turze eliminacyjnej, jaka rozegrała się tydzień temu, triumfowali reprezentanci AGG i RONIN, o czym zresztą informowaliśmy na łamach naszego portalu. Tym razem w ślady Polaków poszła duńska drużyna reprezentowana m.in. przez szanowanego ostatnimi czasy zawodnika, Lukasa "gla1ve" Rossandera, który - jak pamiętamy - pomógł Astralis awansować do fazy pucharowej ESL One Cologne 2016.

 

Za oceanem po złoto sięgneli raczej nieznani szerszej publice gracze, występujący obecnie w barwach wspomnianego Prospects, pokonując właściwie równie anonimowe składy, co oni sami.

 

Warto wspomnieć w tym miejscu, że w kwalifikacjach udział brał także zespół HOMELESS, czyli zwycięzcy pierwszego turnieju eliminacyjnego do play-offów CSCenter League Season 1. I choć chłopaki odpadli w ćwierćfinale, a wiedzcie, że odpadli z podejrzewaną o oszukiwanie, rosyjską sekcją CS:GO, w dodatku po dogrywce, wcześniej zdołali ograć HellRaisers, za co należą się im brawa.

Komentarze (1)

2016-09-22 14:24:55
I will be there for you. cheapest nba mt xbox one store http://www.u4nba.com/nba-2k17-mt/xbox-one-2352

Co zyskujesz?

  • Serwer tylko dla Ciebie i Twoich przyjaciół
  • Dostępny 24 godziny 7 dni w tygodniu
  • Profesjonalną pomoc naszego zespołu
  • Unikalną rangę na forum
  • Dla stałych klientów przewidujemy benefity podczas naszych eventów
WYNAJMIJ SERWER