Team X i Prospects z awansem do ECS Season 2

0 komentarzy
usewall, 2016-08-15

Zakończyły się drugie otwarte kwalifikacje do ECS Season 2. W amerykańskiej odsłonie zawodów najlepsza okazała się ekipa Prospects, natomiast w europejskiej - Team X.

 

W pierwszej turze eliminacyjnej, jaka rozegrała się tydzień temu, triumfowali reprezentanci AGG i RONIN, o czym zresztą informowaliśmy na łamach naszego portalu. Tym razem w ślady Polaków poszła duńska drużyna reprezentowana m.in. przez szanowanego ostatnimi czasy zawodnika, Lukasa "gla1ve" Rossandera, który - jak pamiętamy - pomógł Astralis awansować do fazy pucharowej ESL One Cologne 2016.

 

Za oceanem po złoto sięgneli raczej nieznani szerszej publice gracze, występujący obecnie w barwach wspomnianego Prospects, pokonując właściwie równie anonimowe składy, co oni sami.

 

Warto wspomnieć w tym miejscu, że w kwalifikacjach udział brał także zespół HOMELESS, czyli zwycięzcy pierwszego turnieju eliminacyjnego do play-offów CSCenter League Season 1. I choć chłopaki odpadli w ćwierćfinale, a wiedzcie, że odpadli z podejrzewaną o oszukiwanie, rosyjską sekcją CS:GO, w dodatku po dogrywce, wcześniej zdołali ograć HellRaisers, za co należą się im brawa.

Komentarze (0)