VG.CyberZen, TyLoo i MVP project zakwalifikowane do SL i-League S2 Finals

0 komentarzy
usewall, 2016-08-07

Dwie najlepsze chińskie formacje CS:GO, VG.CyberZen oraz TyLoo, awansowały na finały drugiego sezonu StarLadder i-League StarSeries, pokonując w 1/2 azjatyckich kwalifikacji kolejno MVP project i Athletico BH.

 

Pierwszy mecz o awans zakończył się wynikiem 2:1 na korzyść Savage'a i spółki. Po przegranej 9 do 16 lokacji de_mirage, finaliści imprezy wzięli się w garść, triumfując nad Koreańczykami kolejno na na de_train (16:10) oraz na de_cache, gdzie nie dali rywalom żadnych szans - wynik 16:2 mówi sam za siebie. 

 

W starciu o złoto VG.CyberZen stanie naprzeciw wspomnianej wcześniej drużyny TyLoo, która w niemal identyczny sposób, bo oddając pierwszą z map i wygrywając dwie kolejne, przy czym trzecią także 16:2, pokonała Australijczyków, również uzyskując w ten sposób możliwość wyjazdu do Nanjing. Ów spotkanie staje się powoli chińskim "El Clásico", jako że co raz to częściej o najwyższy stopień podium w tamtejszych turniejach pojedynkują się te właśnie ekipy.

 

Promocja z trzeciego miejsca przypadła zawodnikom MVP project. W ogólnym rozrachunku okazali się oni lepsi od swoich oponentów, dumnie reprezentujących barwy Athletico BH, o zaledwie dwie rundy (11:16 na de_nuke, 16:14 na de_train i 16:11 na de_cobblestone).

 

W głównych rozgrywkach, z pulą nagród rzędu 300,000 dolarów, zaplanowanych na dni 7-11 września, zagra łącznie szesnaście składów z całego świata, w tym na pewno cała czołówka, jako że potwierdzono już udział takich potęg jak fnatic, G2, Natus Vincere, Liquid, Astralis, Virtus.pro oraz NiP. Pięciu z sześciu pozostałych uczestników wyłonią dobiegające końca kwalifikacje północnoamerykańskie (2) i europejskie (3). Ostatnia ekipa natomiast otrzyma bezpośrednie zaproszenie od organizatorów. Do niedawna miejsce to należało do Brazylijczyków z SK, jednak zmuszeni byli oni zrezygnować z pucharu.

Komentarze (0)