Virtus.pro pojedzie do Nowego Jorku

0 komentarzy
Hav0s, 2017-06-09

Polski zespół Virtus.pro został zaproszony na ESL One New York. Jest to już druga potwierdzona ekipa na nowojorskim turnieju zaraz po Natus Vinvere, które wygrało poprzednią edycję tego wydarzenia.

Obecnie Virtus.pro nie osiąga zbyt dobrych wyników. Zarówno przez internet jak i na turniejach LANowych Polacy obecnie zawodzą i niczym nieprzypominają zespołu, który walczył w finale majora z Astralis. Virtusi zostali relegowani z ESL Pro League i są bliscy spadnięcia także z ECS. W najbliższym czasie zagrają tzw. rewanż majora, ESL One Cologne oraz będą walczyć na majorze w Krakowie.

ESL One New York rozpocznie się już 14 września. Będzie to jeden z pierwszych większych turniejów po majorze. Obecnie jedyną zaproszoną drużyną prócz Virtusów jest Natus Vincere, które wygrało poprzednią edycję tego turnieju. ESL One w Nowym Jorku w 2016 roku był ostatnim turniejem wygranym przez zawodników ukraińskiej organizacji. Od tej pory ich najlepszym wynikiem było 3-4 miejsce na finałach drugiego sezonu ELEAGUE oraz