Virtus.pro szlakiem Herkulesa. Czy Polacy zdominują słoneczną Grecję?

0 komentarzy
Hav0s, 2017-08-23

7 września na greckiej wyspie Mykonos rozpocznie się turniej ESG Tour. W ciepłej Grecji osiem zespołów powalczy o $235.000 oraz miejsce na kolejnym etapie ESG Tour. Wśród drużyn gotowych do gry na najwyższym poziomie jest nadzieja polskich kibiców, Virtus.pro. Polacy po przyzwoitym występie w Krakowie z pewnością nie spoczną na laurach i spróbują pokonać wszystkich pretendentów do tytułu.

 


Grupa A


SK Gaming
Gambit Esports
Heroic
mousesports

 

Grupa B


Virtus.pro
Team Liquid
BIG
EnVyUs

 

Co ciekawe, jako jedyni do turnieju głównego nie zostali zaproszeni gracze Team EnVyUs. W zamkniętych kwalifikacjach udało im się pokonać takie formacje jak HellRaisers, Team LDLC czy Space Soldiers.

 

 

Które zespoły mają największe szanse na awans?

 

Dużo będzie zależało od indywidualnej formy zawodników oraz tego, co zespoły przygotowały na te zmagania. Możliwości wielu graczy będą wielką niewiadomą, zwłaszcza po bardzo dynamicznym okienku transferowym. W grupie A niezwykle mocne wydaje się SK Gaming. Najprawdopodobniej pozostałe ekipy stoczą walkę o drugie miejsce. Z kolei w drugiej grupie największe szanse na awans ma Virtus.pro. Druga lokata powinna przypaść BIG, którzy już w Krakowie pokazali się z naprawdę dobrej strony.

 

Autor: Michał Urban

Poprawki: Filip Mozol

 

Komentarze (0)