W Rzeszowie trwa GamerLan

0 komentarzy
Hav0s, 2017-06-10

Dziś i jutro w Rzeszowie odbywa się Kinguin GamerLan Millenium Hall, na którym pula nagród wynosi 15 000 złotych. Wśród uczestników 8 drużyn z całej Polski. W tym zawodnicy obu zespołów Pompa Team oraz trzech zespołów OFF-MODE.

 W pierwszym spotkaniu OFF-MODE Red gładko pokonało 2-0 z Check-Point Team. Ekipa zespołu należącego do sosnowieckiej kawiarenki internetowej nie miała żadnych szans z "czerownymi" zawodnikami OFF-MODE. Na pierwszym de_mirage doznali porażki 16:5. Nieco lepszy był dla nich wynik drugiej mapy, czyli de_nuke. Tam przegrali 16:10.


Kolejne spotkanie miało zapewnić znacznie więcej emocji. "Żółta" drużyna organizacji IsAmU i Nitrozyniaka podejmowała "czarną" gaminghouse'u OFF-MODE. Spotkanie zaczęło się na overpassie. Ekipa LunAtica bezbłędnie wygrała 16:9. Kolejną mapą było de_mirage, które okazało się jedynie formalnością. Zespół organizacji Youtuberów gładkow wygrał 16:6 i tym samym zmierzy się z OFF-MODE Red w półfinale turnieju.


Obecnie trwa trzecie spotkanie ćwierćfinałowe. Półfinały i finały są zaplanowane na jutro. Spotkanie komentują Kubik i Morgen, w studio są easy, saju, Testree i Destru.

Komentarze (0)