Zapowiedź Adrenaline Rush Cyber League

0 komentarzy
usewall, 2016-08-03

Wschodnia scena sportów elektronicznych ma powody do radości. Wszystko za sprawą włodarzy Adrenaline Rush. Urządzają oni bowiem dla tamtejszych ekip zmagania z pulą opiewającą na 100,000 dolarów.

 

Na Adrenaline Rush Cyber League składać się będzie osiem trwających przez cały sierpień, otwartych turniejów kwalifikacyjnych, rozgrywanych systemem Best-of-One, których zwycięzcy awansują do fazy play-off oraz równoległe, aczkolwiek zupełnie odrębne zawody przeznaczone wyłącznie dla zaproszonych zespołów. Oto i one:

 

Grupa A

Grupa B

Gambit

NokSuKao

Preparation

Spirit

Space Jam

Comanche

Binary Dragons

Vesuvius

 

Dwie najlepsze ekipy z każdego z obu koszyków zapewnią sobie miejsce w ćwierćfinałach fazy play-off, zaplanowanej na pierwszą połowę września, gdzie zmierzą się ze zwycięzcami otwartych rozgrywek. Półfinaliści 1 października zjawią się w Moskwie, by wziąć udział już w bezpośredniej grze o 50,000 dolarów, bo właśnie tyle przewidziano za pierwsze miejsce. Srebrni medaliści z kolei nagrodzeni zostaną kwotą 25,000 dolarów, za najniższy stopień podium przewiduje się 15,000, natomiast czwarta lokata to gwarantowane 10,000.

Komentarze (0)