Zmiany w North?

0 komentarzy
Hav0s, 2017-07-25

Szał pomajorowy dalej trwa. Na ławkę rezerwowych duńskiego zespołu North przesunięty został Emil "Magisk" Reif. Zawodnik był częścią North od samego początku i reprezentował ją przez prawie 8 miesięcy.

 


Ostatnie wyniki ekipy należącej do FC Kopehnagen były rozczarowujące. Zespół słabo zaprezentował się na finałach StarSeries oraz odpadł w przedbiegach na IEMie w Sydney. Potem przez chwilę było nieco lepiej bo drużyna wygrała sezon zasadniczy ESL Pro League, a następnie zajęła 2 miejsce na finałach.


Czarę goryczy przelały zapewne lipcowe turnieje. Na ESL One w Kolonii zespół przegrał mecz o awans z FaZe, a na majorze polegli w ćwierćfinłach z Virtus.pro.


Chodzą pogłoski, że nowym zawodnikiem North miałby zostać valde, który wcześniej występował w Heroic. Duńczyk w maju został przesunięty na ławkę rezerwowych swojej drużyny, a w tym miesiącu wygasł jego kontrakty z Heroic. Jak najbardziej jest to odpowiedni czas na zmiany gdyż przez około miesiąc będziemy mieli przerwę w większych turniejach CS:GO.

Komentarze (0)