BetFan – wystartował nowy legalny bukmacher

BETFAN OD PIATKU 26 KWIETNIA TO NOWY GRACZ NA POLSKIM RYNKU BUKMACHERSKIM.

SPORT, LIVE, ESPORT i ROZRYWKA to najciekawsze kategorie produktów tego nowego bukmachera. Ponad 1 500 000 zakładów miesięcznie powinny zaspokoic potrzeby nawet najbardziej wymagających graczy. Dla bardziej wymagających  dochodzą jeszcze, niespotykane nigdzie indziej zakłady!

BetFan w taki sposób przedstawia swoją ofertę: “Powstaliśmy, aby każdego dnia dostarczać niepowtarzalną i unikatową porcję rozrywki. U nas nie tylko gracie, ale przede wszystkim dobrze się bawicie! Chcemy być jak kumpel! Będziemy wychodzić poza przyjęte schematy, dostosowywać przekaz pod Wasze preferencje, bo dla nas to Wy – Gracze i Fani jesteście największym dobrem, dlatego damy Wam również motywację do wejścia do naszego świata w postaci atrakcyjnych promocji! Pamiętaj: NIE GRASZ, NIE WYGRASZ!

Na początek coś o bonusach i promocjach w Betfan:

MEGAPAKIET CZYLI BONUS NA START

3000 złotych za friko! Niemożliwe? W naszym słowniku nie ma takiego słowa. To tylko początek! Ciekawi co dalej? Nic prostszego – OTWÓRZ DARMOWE KONTO. Zajmie to mniej niż minutę!

  1. Wpłacasz kasę

Pamiętaj! Minimalna wpłata to 20zł. Grasz za jej równowartość (min 2 kupony z kursem AKO 2,0)

2. Dostajesz bonus

Otrzymujesz bonus od trzech pierwszych wpłat (10% od pierwszej – maksymalnie 150zł, 8% od drugiej

– maksymalnie 100zł, 5% od trzeciej – maksymalnie 50zł)

3. Obracasz bonus

Pięciokrotnie obracasz bonusem (min 3 zdarzenia na kuponie, kurs pojedynczego zdarzenia min 1,2, kurs AKO min 2,0)

4. Powiększamy wygraną

W momencie przenoszenia kasy z salda bonusowego na saldo główne POWIĘKSZAMY WYGRANĄ x10

Warunki bonusu”

Przy dokonaniu trzech (3) pierwszych wpłat na BetKonto, Klient otrzyma trzykrotnie „bonusy
do gry”. Wartość „bonusu do gry” od pierwszej wpłaty wynosi 10%. Maksymalny „bonus do gry” od pierwszej wpłaty wynosi 150 PLN (Klient otrzyma 150 PLN przy wpłacie 1500 PLN, natomiast przy wpłacie wyższej, na przykład 2000 PLN Klient otrzyma maksymalny  „bonus do gry” 150 PLN). Minimalna kwota pierwszej wpłaty do depozytu Klienta, na podstawie której zostanie przyznany „bonus do gry” wynosi 20 zł; Wartość „bonusu do gry” od drugiej wpłaty wynosi 8%. Maksymalny „bonus do gry” od drugiej wpłaty wynosi 100 PLN (Klient otrzyma 100 PLN przy wpłacie 1250 PLN, natomiast przy wpłacie wyższej, na przykład 2000 PLN Klient otrzyma maksymalny „bonus do gry” 100 PLN). Minimalna kwota drugiej wpłaty do depozytu Klienta, na podstawie której zostanie przyznany „bonus do gry” wynosi 20 zł;
Wartość „bonusu do gry” od trzeciej wpłaty wynosi 5%. Maksymalny „bonus do gry” od trzeciej wpłaty wynosi 50 PLN (Klient otrzyma 50 PLN przy wpłacie 1000 PLN, natomiast przy wpłacie wyższej, na przykład 2000 PLN Klient otrzyma maksymalny „bonus do gry” 50 PLN). Minimalna kwota trzeciej wpłaty do depozytu Klienta, na podstawie której zostanie przyznany „bonus do gry” wynosi 20 zł.

Po spełnieniu warunków obrotowych określonych w § 3.6. uprawniających Klienta do otrzymania nagrody, nastąpi automatyczne przeniesienie środków z salda bonusowego na saldo główne z zastosowaniem mnożnika x10 (np. jeżeli Klient zgromadził na saldzie bonusowym 300 PLN, to w momencie przenoszenia środków na saldo główne kwota zostanie powiększona 10 razy i wyniesie 3000 PLN), przy czym 10% środków będzie stanowiło wygraną, zaś 90% środków będzie stanowiła nagroda uzyskana w ramach sprzedaży premiowej („Nagroda”).

Po dokonaniu każdej z trzech (3) pierwszych wpłat do depozytu, przyznana kwota „bonusu do gry” pozostaje nieaktywna. W celu aktywacji „bonusu do gry”, należy dokonać tzw. obrotu depozytem czyli zawarcia zakładów z salda głównego w wysokości równej kwocie pierwszej wpłaty do depozytu, zawierając minimum 2 odmienne kupony SOLO lub AKO, każdy o kursie łącznym (całkowitym) minimum 2,00. W przypadku drugiej i trzeciej wpłaty do depozytu, należy także spełnić warunki obrotowe, o których mowa w § 3.6. dotyczące „bonusu do gry” przyznanego po pierwszej wpłacie do depozytu (w przypadku drugiego „bonusu do gry”) oraz po drugiej wpłacie do depozytu (w przypadku trzeciego „bonusu do gry”).

BEZ PODATKU DO 20% EKSTRA

Lubisz gdy ktoś załatwia zbędne formalności za Ciebie? My też. Wkurzają Cię podatki? Nas też. Graj tak jak chcesz, a my po prostu powiększymy Twoją wygraną – 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. ZAWSZE.

  1. Tworzysz kupon

Tworzysz swój kupon dodając wybrane przez Ciebie zdarzenia. Tak po prostu, resztę załatwimy za Ciebie.

2. 14% więcej

Gdy na Twoim kuponie będą co najmniej 2 zdarzenia z kursem łącznym co najmniej 2, zmieniamy współczynnik na 1, a więc Twoja wygrana rośnie o 14%

3. Graj lub walcz o więcej

Możesz zagrać kupon ze współczynnikiem 1 albo zgarnąć więcej! Jeśli na Twoim kuponie znajdą się 4 zdarzenia z kursem łącznym 4, to dorzucimy coś extra! To łącznie aż 20% więcej niż w standardowej ofercie. Gotowy? Po prostu kliknij ZAGRAJ i ciesz się emocjami!

4. Nowy kupon

Może jeszcze jeden kupon? U nas możesz wygrywać więcej bez ograniczeń. Tak po prostu, grasz kiedy chcesz i zgarniasz ile chcesz. ZAWSZE.

 

RADAR 365

Radar365. Brzmi tajemniczo, prawda? Już wyjaśniamy. Nasz radar będzie poszukiwać dla Was najlepszych promocji każdego dnia. Z pewnością nie raz Was zaskoczymy. Wpadajcie do nas codziennie i grajcie!

  1. Rozpoznanie

Wchodzisz na naszą stronę i sprawdzasz co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Pamiętaj że codziennie czeka na Ciebie nowa promocja!

2. Atak

Korzystasz z promocji. Grasz, działasz – tak po prostu!

3. Nagroda

Jeżeli spełnisz warunki promocji, otrzymujesz od nas bonus.

4. Zgrupowanie

Nowy dzień, więc pora zgrupować siły na kolejną promocję!

 

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.