Bezpieczne 10 PLN z okazji ESL Pro League w STS

11. sezon ESL Pro League trwa! Najlepsze zespoły świata walczą o tytuł mistrza, a to oznacza mnóstwo możliwości do wykazania się swoją wiedzą! Wybierz swoje mecze, obstaw i graj bezpiecznie. W przypadku przegranej otrzymasz zwrot!

Wrzuć na kupon AKO cztery zdarzenia z ESL Pro League (każde z minimalnym kursem 1.50), a następnie sfinalizuj zakład za dokładnie 21 PLN. Krzyknij #wiedziałem i ciesz się z wygranej! Jeśli tym razem Ci się nie powiedzie, zakłady bukmacherskie STS zwrócą Ci na konto bonusowe 10 PLN!

Prosto i bezpiecznie. Dobrze wiesz, możesz obstawiać!

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w STSZałóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

  1. PRZYGOTUJ KUPON
    Prawdziwa gratka dla esportowych ekspertów! W dniach 17.03 (1:00) – 20.03 (23:59) zagraj kupon z dokładnie czterema zdarzeniami z ESL Pro League.
  2. ZAGRAJ ZA 21 PLN
    Kupon gotowy? Teraz wystarczy, że obstawisz go za równe 21 PLN z konta depozytowego. Pamiętaj, że na kuponie mogą znaleźć się tylko cztery zdarzenia, każde z minimalnym kursem 1.50!
  3. ODBIERZ BONUS
    Jesteś esportowym ekspertem, brawo! Wygrałeś i wygrana trafiła na Twoje konto depozytowe. Jeśli tym razem Ci się nie powiodło, otrzymasz 10 PLN na konto bonusowe!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu z konta depozytowego kuponu AKO dokładnie za 21 PLN na którym będą znajdować się wyłącznie cztery zdarzenia z ESL Pro League z oferty przedmeczowej. Minimalny kurs jednego zdarzenia, liczonego na moment rozstrzygnięcia zakładu, wynosi 1.50. Jeżeli zakład zostanie rozliczony jako przegrany do godz. 23:59 dnia 20.03.2020 r. Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego w wysokości 10 PLN.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry.

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady użyte z wykorzystaniem środków z konta bonusowego, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia, zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot, po kursie 1,00.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 24.03.2020 r. do godz. 23:59.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Po spełnieniu warunków promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego w wysokości 10 PLN. Klient może zawrzeć dowolną ilość kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 10 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 30 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od dnia 17.03.2020 r. od godz. 01:00 do dnia 20.03.2020 r. godz. 23:59.