Bonusy bukmacherskie w Totolotku – jak z nich skorzystać?

Porady zakładów bukmacherskich Totolotek #11

Totolotek oferuje bonusy bukmacherskie na start dla nowych graczy, a w tym pakiecie tak lubiany bonus od depozytu do 1000 PLN oraz 20 PLN darmowych środków na obstawianie. Kwoty profitów to nie wszystko – oprócz wyróżniających się na tle konkurencji liczb, Totolotek dorzuca przyjemność obstawiania w postaci przyjaznych warunków wykorzystania tych bonusów bukmacherskich.

Bonusy bukmacherskie od depozytu – co wyróżnia Totolotka?

Każdy bukmacher w ofercie bonusów bukmacherskich ma dla nowych użytkowników ten od pierwszej wpłaty. Nie inaczej jest w Totolotku, gdzie można uzyskać aż do 1000 PLN od depozytu. Ta suma wyróżnia się na polskim rynku legalnych operatorów. Jednak pomijając sam fakt otrzymania 100% od pierwszej wpłaty, jeśli wciąż zastanawiasz się nad rejestracją, zwróć uwagę na warunki otrzymania tych środków – są one przystępne dla graczy, którzy skarżą się na nieciekawe warunki obecne u innych operatorów.

Warunki przy bonusie od depozytu

Minimalna wpłata do otrzymania omawianego bonusu bukmacherskiego to 20 PLN. Po pierwszym depozycie środki bonusowe znajdują się na koncie, ale jeszcze nie na tym głównym. Jednak każdy wygrany kupon grany z dodatkowych środków od razu znajduje się na saldzie do wypłacenia. Zazwyczaj bonusy bukmacherskie od depozytu w polskich zakładach to wysokie wymagania co do obrotu z wyraźnie wyszczególnionym terminem. Skutek? Gracz, chcąc wykorzystać takie środki, jest niemal zmuszony grać codziennie. W Totolotku jest inaczej.

Tutaj trzeba pamiętać, że liczy się obrót także własnej wpłaty. Dopiero po dokonaniu trzykrotnego obrócenia sumy otrzymanego bonusu bukmacherskiego oraz wpłaconego depozytu można wypłacić swoje środki. Jednak jak było wspomniane – te warunki nie są wygórowane. Do obrotu wliczają się zakłady już z co najmniej jednym zdarzeniem oraz kursem akumulowanym nie mniejszym niż 2.00. Przykładowy kupon, który przybliży zamienienie bonusu bukmacherskiego na środki do wypłaty znajduje się na obrazku poniżej.

 

Bonusy bukmacherskie bez depozytu

Prawdopodobnie najbardziej rozchwytywany z bonusów bukmacherskich? To oczywiście freebet. Dzięki niemu nowi klienci zyskują darmowe środki na grę już na początku swojej przygody z bukmacherem.

Jak sprawa darmowego zakładu wygląda w Totolotku? Każdy nowy użytkownik otrzymuje 20 PLN. W przypadku tych darmowych środków wymagany jest trzykrotny obrót z identycznymi warunkami jak przy bonusie bukmacherskim od depozytu. Freebet można znaleźć u innych bukmacherów, jednak warunki obrotu różnią się i sprawiają, że Totolotek wyróżnia się na tle konkurencji.

Bonusy bukmacherskie Totolotka dla nowych użytkowników stawiają tę firmę w kwestii promocji powitalnych na podium polskich zakładów sportowych.

Bonusy bukmacherskie, a oferta dla stałych klientów

Totolotek stara się pokazać nowym graczom z jak najlepszej strony, ale równie mocno dba o swoich stałych klientów.

Uwagę powinna przykuć przede wszystkim promocja Gram Grubo, za pomocą której wychodzi naprzeciw potrzebom graczy. Dzięki tej promocji każdy klient ma okazję podwyższyć wygraną o 14%.

Mając do dyspozycji szeroki wybór zdarzeń i dobre promocje, od razu lepiej się obstawia, a za regularną grę Totolotek również przyznaje nagrody. Należąc do Bet Clubu, gracz zbiera punkty za zawieranie zakładów, które następnie może wymienić na bonusy bukmacherskie lub nagrody rzeczowe, takie jak telewizor czy konsola.

______________________________________________

Część odnośników w artykułach to linki affiliacyjne. Klikając na nie, możesz zorientować się w obecnej sytuacji rynkowej. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów a jednocześnie wspierasz prace naszej redakcji i jej niezależność.