TOTALbet sponsorem turnieju CS:GO pod nazwą Games Clash Masters

TOTALbet wspiera polski sport i eSport.

Spółka sponsoruje turniej CS:GO pod nazwą Games Clash Masters, który w dniach 28-30 września odbędzie się w Gdyni. W ten sposób dajemy polskim drużynom możliwość rywalizacji na własnym terenie z mocnymi, międzynarodowymi przeciwnikami. Pula nagród Games Clash to aż 300 tys. złotych.

Murator Expo (Grupa ZPR Media) zorganizuje w Gdyni międzynarodowy turniej e-sportowy w grze „Counter-Strike: Global Offensive” – Games Clash Masters. Pula nagród to 100 tys. dolarów.

 

Dotychczas najważniejsze wydarzenia e-sportowe w Polsce odbywały się głównie w Katowicach, Warszawie i Krakowie. Na decyzję o umiejscowieniu Games Clash Masters w hali Gdynia Arena wpłynęło m.in. wsparcie ze strony miasta.

– Na północy Polski brakuje wydarzeń e-sportowych, a tymczasem zainteresowanie tą tematyką jest naprawdę duże. Wskazują na to wyniki badań przeprowadzonych wśród fanów sportów elektronicznych – mówi Jakub Janaszek z Murator Expo, PR manager projektu Games Clash.

 

Na potrzeby projektu Games Clash Pro uruchomiono m.in. kanał na Twitch.tv, facebookowy fanpage i anglojęzyczną stronę internetową

Na potrzeby projektu Games Clash Pro uruchomiono m.in. kanał na Twitch.tv, facebookowy fanpage i anglojęzyczną stronę internetową

W Gdyni 28-30 września br. rozegrane zostaną finały. Cztery turnieje eliminacyjne odbędą się w warszawskim studio telewizyjnym ZPR Media. Oprócz zwycięzców poszczególnych eliminacji krajowych do gry o główną nagrodę 50 tys. dolarów zostaną zaproszone cztery drużyny z międzynarodowej czołówki rankingów „CS:GO”.

Rozgrywki będą komentowali: Maciej „Sawik” Sawicki, Andrzej „Śledziu” Śledź, Mateusz „HaX” Ogonowski i Olek „vuzzey” Kłos. Spotkania turniejowe i eliminacyjne będą transmitowane za pośrednictwem kanału na gamingowej platformie streamingowej Twitch.tv (Amazon) oraz w serwisie internetowym Eska GO. Organizatorzy turnieju prowadzą również rozmowy z telewizjami ogólnopolskimi o sprzedaży praw medialnych.

W realizację projektu organizowanego przez ZPR Media zaangażowani są liczni partnerzy, m.in. dom produkcyjny Foszer Sawicki. Sponsorami turnieju są Quersus, linia e-sportowa Optimusa E-Sport Extreme i zakłady bukmacherskie Totalbet.