Cash-out w NobleBet

Dla ułatwienia, strona nowego bukmachera NobleBet poinformuje Cię natychmiastowo, gdy opcja CASH-OUT będzie dostępna. Powiadomienia DOSTĘPNY CASH-OUT szukaj w górnym menu przy zakładce MOJE ZAKŁADY

wejdź i sprawdź ofertę

Na czym polega CASH-OUT w NobleBet?

CASH-OUT pozwala Ci dokonać wypłaty jeszcze przed rozstrzygnięciem wyniku obstawionego zdarzenia. Jeżeli zmieniłeś decyzję lub chcesz po prostu zminimalizować ryzyko, nie musisz czekać do pełnego rozliczenia kuponu, możesz zlecić wypłatę w danym momencie.

Kiedy mogę użyć opcji CASH-OUT?

Opcji CASH-OUT możesz użyć obstawiając kupon singiel lub kombi na zakłady przedmeczowe i “na żywo”. Kupon nie może zawierać przegranego zakładu. Możesz korzystać z opcji CASH-OUT również wtedy, gdy na kuponie pozostaje więcej niż jeden nierozstrzygnięty zakład. Opcja CASH-OUT nie jest dostępna dla każdego rodzaju zakładu, aby ta opcja była dostępna musi zostać spełnionych kilka warunków.

Co mówi Sir Richard McCavin?

“Jako ambasador NobleBet, za priorytet stawiam sobie troskę o Twój komfort i interesy. Dlatego z ogromną przyjemnością przyznaję Ci stały dostęp do opcji CASH-OUT, która umożliwia szybką wypłatę postawionych środków jeszcze w trakcie trwania wydarzenia.
Jeśli wszystko jest klarowne, zapraszam Cię od razu do gry. Nie zapomnij tylko wypróbować opcji wczesnej wypłaty CASH-OUT!

Po przejściu do podstrony z zakładami, znajdziesz czytelne oznaczenia obok zakładów, dla których opcja CASH-OUT jest nadal dostępna. Klikając przycisk

dokonasz wczesnej wypłaty postawionych środków.