Codziennie nowy bonus w SuperBet – tygodniowy kalendarz promocji

Sprawdź aktualną ofertę w kalendarzu bonusowym Superbet i ciesz się niesamowitą przygodą w zakładach sportowych każdego dnia! Nie przegap także dzisiejszej akcji promocyjnej!

Specjalna oferta tylko dla naszych czytlników: darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto z TEGO specjalnego linku, wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

W poniedziałki za depozyt 50 PLN odbierz 50 PLN w bonusie

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie W-kazdy-poniedzialek-w-SuperBet-za-depozyt-50-PLN-odbierz-50-PLN-w-bonusie.jpg

W każdy poniedziałek, jeśli dokonasz wpłaty 50 PLN w zakładach Superbet i postawisz wymagany z regulaminem zakład, otrzymasz zwrot 50 PLN w postaci bonusu!

Jeśli chcesz wziąć udział w promocji, wpłać na konto gracza 50 PLN w poniedziałek i postaw z konta depozytowego zakład Solo z minimalnym kursem 1.60 lub zakład AKO, z przynajmniej 2 zdarzeniami a kuponie. Minimalny kurs pojedynczej selekcji na kuponie musi wynosić 1.60, a stawka przynajmniej 50 PLN.

We wtorki im więcej grasz, tym wyższy bonus otrzymasz

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie W-kazdy-wtorek-w-SuperBet-im-wiecej-grasz-tym-wyzszy-bonus-otrzymasz.jpg

Co wtorek, aż do odwołania, każdy z typerów w SuperBet będzie miał wpływ na to jakiej wysokości bonus otrzyma!

Obstawiaj we wtorki kupony akumulowane z minimalnym kursem 2.50 (1.60 pojedyncza selekcja) w Superbet i zyskaj od 15 do 30% bonusu, aż do 200 PLN! Im więcej zakładów obstawisz, tym większą szansę masz na uzyskanie pełnej kwoty bonusu!

  • Jeśli w okresie promocyjnym złożysz zakłady AKO ze stawką łączną 50 – 199 PLN, otrzymasz 15% bonusu
  • Jeśli w okresie promocyjnym złożysz zakłady AKO ze stawką łączną 200 – 299 PLN, otrzymasz 20% bonusu
  • Jeśli w okresie promocyjnym złożysz zakłady AKO ze stawką łączną 300 – 499 PLN, otrzymasz 25% bonusu
  • Jeśli w okresie promocyjnym złożysz zakłady AKO ze stawką łączną powyżej 500 PLN , otrzymasz 30% bonusu, aż do 200 PLN

W środy i czwartki bonus za NBA

Jeśli dokonasz w środę, lub czwartek minimalnej wpłaty 25 PLN i postawisz wymagany z regulaminem zakład za kwotę dokładnie 25 PLN na mecze NBA, w przypadku jego przegranej otrzymasz zwrot 22 PLN w postaci bonusu, który wymaga tylko jednokrotnego obrotu!

W promocji biorą udział Gracze bukmachera Superbet, którzy wpłacili na konto depozytowe przynajmniej 25 PLN w środę lub czwartek (lub w oba te dni) oraz postawili w tym dniu z konta depozytowego zakład akumulowany z minimalnym kursem 1.60 dla każdej selekcji i przynajmniej 2 zdarzeniami na kuponie. Stawka musi wynosić dokładnie 25 PLN. Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot!

W weekendy cashback aż do 150 PLN w bonusie

Każdy piątek miesiąca, to znak, że w Superbet możesz spodziewać się weekendowego cashbacku, w którym do zgarnięcia jest aż 150 PLN!

Jeśli wszystkie Twoje kupony AKO w Superbet, w czasie trwania promocji, przekroczą stawkę 100 PLN, a kurs każdego z nich wyniesie powyżej 2.50 (1.60 dla pojedynczego zdarzenia na kuponie), kwalifikujesz się do otrzymania 10% zwrotu! Bonus zostanie przelany na konto Gracza 48 godzin po zakończeniu promocji.

Pamiętaj jednak, że w promocji mogą wziąć udział tylko zarejestrowani gracze, którzy wyrazili zgody marketingowe na stronie organizatora promocji.

Bonus za Ekstraklasę po każdej kolejce

Lubisz typować Ekstraklasę? Bukmacher SUPERBET dla Ciebie specjalną promocję, która będzie trwała przez cały najbliższy sezon! Po każdej zakończonej kolejce Ekstraklasy możesz otrzymać bonus w wysokości 50 złotych!

Jak otrzymać bonus?

1. Postaw w Superbet zakład single na mecz z najbliższej kolejki Ekstraklasy (kurs min. 1.40) lub zakład akumulowany z min. 2 wydarzeniami (jedno z nich musi być zakładem na mecz z najbliższej kolejki Ekstraklasy) i min. kursem 1.40 dla każdego wydarzenia.

2. Gdy zawrzesz takie zakłady na łączną wartość 300 zł, otrzymasz bonus w 50 zł po zakończeniu tejże kolejki.

Taki bonus możesz otrzymać po każdej ekstraklasowej kolejce!

SuperSpin – codziennie szansa na bonus i JackPot 10.000 PLN

Każdego dnia nowa szansa na bonus w SuperBet. Zakręć kołem SuperSpin i spróbuj szczęścia każdego dnia! Nagroda główna to JackPot 10.000 PLN! 

Uczestnictwo w SuperSpinie jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze zarejestrowani w SuperBet i uprzednio wyrazili zgody marketingowe oraz zostali poinformowani przez Organizatora o możliwości wzięcia udziału w Promocji i otrzymania Bonusu.

Bonus z SuperSpin przyznawany jest Graczom, którzy wykonali obrót kołem w ciągu dnia na stronie SuperBet między godziną 00:01 a 23:59. Bonus w ramach Promocji zostanie przyznany tylko raz dziennie w okresie objętym ofertą.

Darmowa gra SuperGame z pulą 25 000 PLN

Bukmacher SuperBet wraz z SportCaller zaprezentowali pierwszą Free-to-Play Game w Polsce. W każdej rundzie pula nagród to 25.000 zł.

W promocji SuperGame nie ma kursów, stawek i potencjalnych wygranych, tak jak w klasycznych zakładach bukmacherskich. Tutaj po prostu podajesz cztery typy, wybierając wariant dla każdego z otrzymanych pytań, a następnie czekasz, aby sprawdzić czy Twoje przewidywania były poprawne. 

Super Club – odbieraj vouchery na darmowe zakłady

Super Club powstał z myślą o Klientach Superbet. Specjalnie dla typerów bukmacher ten przygotował wyjątkową kartę członkowską, która pozwala na gromadzenie punktów, za które odbierzesz Vouchery, którymi zapłacisz za kupony.

Co można zyskać?

  • Za zgromadzone punkty otrzymujesz e-vouchery na darmowe zakłady.
  • Więcej grasz, więcej zyskujesz – tzw. Cashback aż do 10%!
  • Już za pierwsze zgromadzone 25 punktów otrzymujesz bonus w postaci 5 voucherów po 5 zł każdy – 25 zł na START.
  • Za każde zebrane 1000 punktów otrzymujesz 10 voucherów o wartości 5zł każdy- razem 50 zł – CASHBACK 50%.
  • Po uzbieraniu 5000 punktów oraz za każde kolejne 1000 punktów, otrzymujesz 10 voucherów o wartości 10 zł każdy razem -100 zł – CASHBACK 10%.