Cotygodniowy esportowy bonus 25 PLN do odebrania w STS

Nowa akcja STS dla wszystkich miłośników esportu! Dołącz do akcji, graj regularnie i odbieraj bonusy!

Jesteś aktywnym Graczem STS i specjalizujesz się w esporcie? Graj regularnie zakłady SOLO na dowolne zdarzenia z esportowej oferty przedmeczowej na łączną kwotę minimum 50 PLN w ciągu tygodnia. Pamiętaj, że do obrotu liczą się tylko kupony z kursem minimalnym: 1.85.

Nie zapomnij zapisać się do akcji. Kliknij przycisk: WEŹ UDZIAŁ, a od tego momentu będzie się liczyć Twój obrót. Po spełnieniu wszystkich warunków akcji za swoją regularną grę otrzymasz od zakładów bukmacherskich STS 10% wartości wkładu.

Nie masz jeszcze konta w STSZałóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

W każdym tygodniu możesz zgarnąć 25 PLN ekstra!

  1. DOŁĄCZ DO AKCJI
    Zaloguj się na swoim koncie w STS i kliknij w przycisk “weź udział” znajdujący się na podstronie akcji. Zawarcie kuponu musi dotyczyć wydarzenia esportowego i może nastąpić w dowolnym momencie.
  2. STWÓRZ KUPON
    Zagraj kupon SOLO na wydarzenie esportowe z kursem min. 1.85. Jeśli przegrasz, bukmacher doda do Twojego konta bonusowego 10% wartości wkładu. Każdy kolejny zawarty kupon będzie sumowany.
  3. ODBIERZ BONUS
    Bonus rozliczany jest co wtorek, a na wykorzystanie go masz 4 dni. Maksymalny zwrot to 25 PLN tygodniowo. Możesz wziąć udział w akcji w każdym tygodniu jej trwania.
wejdź i sprawdź ofertę

Najczęściej zadawane pytania, dotyczące akcji “Co tydzień bonus esportowy 25 PLN“:

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu w STS z konta depozytowego zakładu lub zakładów SOLO na dowolne zdarzenia z esportowej oferty przedmeczowej na łączną kwotę minimum 50PLN w trakcie trwania jednego etapu. Do obrotu są zaliczane kupony SOLO z kursem minimum 1,85 liczonym na moment rozliczenia zakładu

Ile trwa jeden etap?

Jeden etap trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:58.

Ile bonusów mogę otrzymać w akcji?

Każdy Klient może otrzymać wyłącznie jedno doładowanie bonusowe za jeden Etap, czyli raz na 7 dni.

Co muszę zrobić, by wziąć udział w akcji?

Aby wziąć udział w akcji należy zalogować się na swoim koncie oraz wyrazić chęć wzięcia udziału w promocji poprzez kliknięcie w przycisk “Dołącz”.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 25 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 75 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Akcja jest skierowana do wszystkich Klientów online, którzy posiadają konto w serwisie STS

Co zyskuję w tej akcji?

Za spełnienie warunków Klient otrzymuje doładowanie konta bonusowego w wysokości 10% sumy przegranych zakładów, maksymalnie do 25 PLN.

Kiedy są przyznawane bonusy?

Bonusy zostaną przyznane do 3 dni od spełnienia warunków promocji.

Jakie zakłady nie biorą udziału w akcji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out, STS Bezpieczny, zakłady na żywo, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot oraz zakłady zawarte z konta bonusowego.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja startuje 22.01.2020 r. o godzinie 10:00 i trwa aż do odwołania.