CS: GO – RobbaN opuszcza FaZe

FaZe Clan CS: GO bardzo się zmienił, a ich trener Robert 'RobbaN’ Dahlstrom wycofał się z organizacji.

FaZe wydało oświadczenie, że RobbaN podjął decyzję o ustąpieniu, aby skoncentrować się na swoim życiu osobistym.

„Zostałem tatą po raz drugi we wrześniu, a podróżowanie było dla mnie bardzo trudne”, powiedział RobbaN, który również planuje zaangażować się w organizację w innym charakterze – taką, która prawdopodobnie wiąże się z mniejszymi podróżami.”

 

 

Kolejna rola RobbaN zostanie ogłoszona pod koniec stycznia. Były trener był instrumentalną częścią FaZe Clan, dołączając do organizacji w 2016 roku, aby zostać pierwszym menedżerem CS: GO.

Poszukiwanie zamiennika może nie potrwać długo, ale źródła zgłaszają, że Janko „YNk” Paunovic jest w kolejce, by zastąpić RobbaN.

YNk został ostatnio zwolniony z Made in Brazil, który przeszedł całkowicie brazylijską metamorfozę, gdy zamienił Jake’a „Stewie2K” Yipa na Epitácio „TACO” de Melo i głównego trenera Wiltona 'zews’ Prado z Team Liquid . YNk nie był zaangażowany w umowę i został zwolniony.

FaZe Clan nadal ma wakat na liście, z którym będzie musiał zmierzyć się nowy trener, niezależnie od tego, kto to będzie.

Pomimo oficjalnego potwierdzenia ze strony organizacji, gracz FaZe Clan przypadkowo ujawnił, że ich piąty będzie „Dauber” Gambita „AdreN” Kystaubayev.