CS:GO FACEIT MAJOR: odbierz bonus

CS:GO FACEIT MAJOR wkracza w decydującą fazę!

W walce o najwyższą stawkę pozostało 8 najlepszych drużyn. Które ekipy zmierzą się w niedzielnym wielkim finale?

SprawdźCS:GO ESL One w Nowym Jorku – dorzucamy +7%

Postaw kupon kombi w LV BET składający się z minimum 3 selekcji na wydarzenia CS:GO FACEIT MAJOR w Londynie, a w przypadku wygranej dodamy do Twojego konta ekstra 40 PLN!

Odbierz darmowy zakład o wartości 20 PLN klikając w ten baner

  • Kupon: selekcje tylko z wydarzenia CS:GO FACEIT MAJOR w dniach 20-23.09.2018, kupon kombi, minimum 3 selekcje, minimalny kurs kuponu 2.00, kupon wygrany, minimalna stawka 40 PLN.

Bonus w kwocie 40 PLN zostanie dodany do konta gracza, który spełnił warunki promocji, w dniu 25.09.2018 do godziny 17:00.

REGULAMIN PROMOCJI

1.Czas trwania promocji: 20.09.18 8:00 – 23.09.18 23:59.
2.Promocja dotyczy zakładów postawionych na wydarzenie CS:GO FACEIT Major w Londynie.
3.Stawiając zakład kwalifikujący się do promocji gracz może otrzymać bonus w kwocie 40 PLN.
4.Zakład kwalifikujący się do promocji to zakład kombi z selekcjami tylko na wydarzenie CS:GO FACEIT Major, minimum 3 selekcje, minimalny kurs całkowity kuponu 2.00, minimalna stawka 40 PLN, kupon wygrany.
5.W promocji biorą udział zakłady przedmeczowe oraz na żywo.
6.Zakłady postawione na każdej wersji strony lvbet.pl biorą udział w promocji.
7.Zakłady za środki bonusowe nie biorą udziału w promocji.
8.Zakłady z wykorzystaną opcję Cash-Out nie biorą udziału w promocji.
9.Bonus w kwocie 40 PLN otrzymają gracze, którzy w czasie trwania promocji postawią zakład kwalifikujący się do promocji. Bonus zostanie dodany do konta gracza w dniu 25.09.2018 do godziny 17:00.
10.Otrzymany bonus 40 PLN musi zostać obrócony przynajmniej trzy (3) razy w terminie do 30 dni od momentu przyznania, z ostatecznym kursem minimalnym 1.75. Zakłady wirtualne nie wliczają się do obrotu.
11.W przypadku zgłoszenia kwalifikującego się kuponu także do promocji MultiKozak, dodany do konta zostanie jeden bonus, z wyższą kwotą.
12.Na jednego klienta przypada tylko jeden bonus w promocji.
13.Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
14.W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, LV BET zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika i konfiskaty pozostałych na nim środków. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.

Od prawie dwóch tygodni trwa turniej Faceit Major London 2018, czyli jedno z najważniejszych wydarzeń e-sportowych tego roku. Do Londynu zjechało się wielu znakomitych graczy w Counter Strike: Global Offensive – chyba najpopularniejszą obecnie „strzelankę”.

Przez ponad dwa tygodnie zespoły z całego świata rywalizowały ze sobą o wejście do wielkiego finału, który rozegrany zostanie 23 września. A jest o co grać! Pula wygranych w tym turnieju to milion dolarów!

Gdzie można obejrzeć Faceit Major London 2018 i spotkanie Virtus.pro? Mamy dobre wieści dla polskich fanów Counter Strike: Global Offensive. Turniej jest transmitowany na kanale jednego z najpopularniejszych streamerów w Polsce: Piotra „Izaka” Skowyrskiego. Za transmisję odpowiada firma Fantasy Expo.

FACEIT Major: London 2018 to najważniejsze rozgrywki Counter-Strike: Global Offensive w tym roku. W Wielkiej Brytanii spotkają się najlepsze drużyny z całego świata.

Ranga turnieju oznacza, że jest ona wspierana przez twórców Counter-Strike: Global Offensive — Valve, a pula nagród wyniesie 1 milion dolarów. Pierwsze pojedynki będzie można zobaczyć już 5 września w pełnej polskiej oprawie komentatorskiej z profesjonalnego studia esportowego, które zostało otwarte w czerwcu w Krakowie.

FACEIT jest niezależną platformą oferującą graczom konkurencyjne rozgrywki w grach esportowych. Organizacja założona została w Londynie w 2012, a już w tym roku FACEIT po raz pierwszy w historii został współorganizatorem turnieju rangi „Major”, FACEIT Major: Londyn 2018.

Realizacja transmisji stoi po stronie Fantasy Expo, dla kibiców przygotowano po raz pierwszy program publicystyczny “Cafe Major”, czyli serię tematycznych wywiadów z osobistościami z branży esportowej oraz profesjonalną ekipę komentatorów i analityków.

Całość rozgrywek będzie dostępna bezpłatnie na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego w Twitch.tv. Podczas transmisji będą mu towarzyszyli Olek “vuzzey” Kłos, Łukasz “Hermes” Pożyczek, Paweł “Saju” Pawełczak, Damian “MdN” Kisielewski i Bartłomiej “Tybek” Tybor. Dzięki realizowaniu transmisji w internecie, będzie ona interaktywna dla widzów.

Na samym początku rozgrywek polscy widzowie mogą liczyć na szczególne zainteresowanie formą Polaków w barwach Virtus.pro, która w ostatnich tygodniach nie należała do najwyższych. Drugim polskim akcentem w trakcie turnieju będą występy Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego w barwach niemieckiej drużyny mousesports będącej jednym z faworytów imprezy. Pierwsza z trzech faz Majora w Londynie odbędzie się w dniach od 5 do 9 września, a finał całej imprezy będziemy mogli obserwować już 23 września.