Czas na zmiany w X-Kom Team

Od głównego składu X-Kom Team zostają odsunięci Patryk „Patitek” Fabrowski, Wiktor „mynio” Kruk oraz Krzysztof „stark” Lewandrowski.

Od kilku tygodni forma drużyny gamingowej X-Kom Team była poniżej oczekiwań, do których wcześniej przyzwyczaili nas Daniel „Stomp” Płomiński i spółka. Wiele osób w esportowym świecie spekulowało, że zmiany w zespole są nieuniknione.

Dzisiaj oficjalnie przedstawiono informację o zmianach w drużynie. Od głównego składu zostali odsunięci Krzysztof „Stark” Lewandrowski, Wiktor „Mynio” Kruk oraz Patryk „Patitek” Fabrowski. Na ten moment w podstawowym składzie pozostaje jedynie dwójka zawodników – Daniel „Stomp” Płomiński oraz Krzysztof „Goofy” Górski.

Oto, co ma do powiedzenia na ten temat pełniący obowiązki managera – Krzysztof Pogan:

„Wiele osób może twierdzić, że to zbyt pochopne zmiany. Naszym zdaniem jednak, jeżeli coś nie wychodzi – a tak wyglądała gra naszej drużyny od dłuższego czasu – nagle nie zaskoczy i spełni oczekiwania zarządu. Od początku istnienia organizacji celujemy wysoko i chcemy aby nasza drużyna walczyła o największe trofea na najważniejszych, międzynarodowych turniejach. Żywimy nadzieję, że poczynione zmiany – które wkrótce ogłosimy – się do tego przyczynią.”

Odnośnie zmian wypowiedział się także trenera drużyny – Adriana „IMD” Piepera:

„Niestety nasze wyniki po zmianie Tecka są mocno niesatysfakcjonujące dla zarządu organizacji jak i samych zawodników. Pomimo tego, że obecny skład na papierze był najlepszy, nie przekładało się to na nasze rezultaty. Chciałbym bardzo podziękować wszystkim osobom z poprzedniego składu, bo każdy z nich jest bardzo wartościowym graczem, jak i bardzo bliską mi osobą. Teraz przyszedł jednak czas, aby zastanowić się co będzie dla składu najlepsze i działać w tym kierunku.”

 

Źródło: X-KOM.team