Ekstra 25 PLN na wirtualne sporty w STS

Koszykówka, piłka nożna, tenis, wyścigi psów i wyścigi koni. 5 dyscyplin, oferta 24h, wysokie kursy i od dziś… bonus 25 PLN każdego tygodnia za regularną grę. Sprawdzałeś już SPORTY WIRTUALNE w zakładach bukmacherskich STS i nową akcję? Ekstra 25 PLN czeka. 

Zasady? Stawiasz kupony SOLO i AKO z wymaganym kursem min. 2.00,  po osiągnięciu wysokość obrotu na poziomie: 300 PLN z depozytu, otrzymasz 25 PLN na Twoje konto bonusowe. W ten sposób, możesz grać regularnie i każdego nowego tygodnia odbierać ekstra bonus! Jeden etap trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Zapisz się do akcji, klikając WEŹ UDZIAŁ na stronie bonusowej akcji.

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w STSZałóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

  1. DOŁĄCZ DO AKCJI
    Stały, cotygodniowy bonus dla typujących SPORTY WIRTUALNE. Zaloguj się na swoim koncie i dołącz do akcji przez kliknięcie przycisku: WEŹ UDZIAŁ!
  2. GRAJ REGULARNIE
    Dokonaj obrotu na koncie depozytowym na kwotę minimum 300 PLN w skali tygodnia kalendarzowego. Pamiętaj, że do obrotu liczymy tylko kupony na SPORTY WIRTUALNE z kursem min. 2.00.
  3. ODBIERZ EKSTRA 25 PLN
    Warunki spełnione – świetnie! Za swoją regularną grę otrzymasz od nas 25 PLN na konto bonusowe. Graj i rozpoczynaj każdy nowy tydzień ekstra bonusem.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Na czym polega akcja?

Akcja polega na dokonaniu obrotu na koncie depozytowym na łączną kwotę minimum 300 PLN w trakcie trwania jednego etapu. Do obrotu są zaliczane kupony SOLO lub AKO obejmujące wyłącznie zdarzenia z oferty sportów wirtualnych, z kursem ogólnym minimum 2,00 liczonym na moment rozliczenia kuponu.

Ile trwa jeden etap?

Jeden etap trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Co muszę zrobić, by wziąć udział w akcji?

Aby wziąć udział w akcji należy zalogować się na swoim koncie oraz wyrazić chęć wzięcia udziału w akcji poprzez kliknięcie w przycisk “Weź udział”.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Akcja jest skierowana do wszystkich Klientów którzy posiadają konto w serwisie sts.pl.

Co zyskuję w tej akcji?

Za spełnienie warunków Klient otrzymuje doładowanie konta bonusowego w wysokości 25 PLN.

Ile bonusów mogę otrzymać w akcji?

Każdy Klient może otrzymać wyłącznie jedno doładowanie bonusowe za jeden Etap.

Kiedy są przyznawane bonusy?

Bonusy zostaną przyznane Uczestnikom niezwłocznie, ale maksymalnie do 3 dni od dnia spełnienia warunków do otrzymania Bonusu.

Jakie zakłady nie biorą udziału w akcji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out, STS Bezpieczny, zakłady na żywo, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot oraz zakłady zawarte z konta bonusowego.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 25 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 75 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja startuje 17.03.2020 r. o godzinie 01:00 i trwa aż do odwołania.