Esports w zakładach STS – luty 2021

16 lutego znów w stolicy Górnego Śląska ruszy prestiżowy turniej Intel Masters Extreme.

Esport to Twoja pasja. Twój świat, do którego codziennie się logujesz, oglądasz i analizujesz ulubione rozgrywki. Dobrze się bawisz, ale także chętnie rywalizujesz z innymi i to dzięki temu codzienne życie staje się ciekawsze. Esport definiuje to kim naprawdę jesteś.

Doświadczenie zdobywasz każdego dnia – masz w sobie wiedzę, którą możesz zmaterializować i przełożyć na realny zysk. Wykorzystaj ją w STS: załóż konto, skorzystaj z najlepszych bonusów powitalnych, bogatej esportowej oferty i poczuj satysfakcję z wygranej.

Z powodu pandemii już rok temu turniej IEM w Katowicach odbył się bez udziału publiczności. W tym roku będzie jeszcze inaczej, bo zawodny nie odbędą się w katowickim Spodku, lecz… na odległość, bo zespoły będą rywalizowały zdalnie. Mecze live Counter-Strike: Global Offensive, StarCraft II oraz Warcraft III będą transmitowane na kanałach telewizyjnych dedykowanych esportowi oraz na platformach streamingowych (Twitch). W turnieju CS:GO pula będzie wynosiła okrągły milion dolarów. Przy okazji IEM 2021 legalny polski bukmacher STS wystartował z nową kampanią: „Twój świat. Twoja wygrana”.

Nie masz jeszcze konta w STSZałóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

20 000 PLN dDo podziału – weź udział w podziale wielkiej kasy!

 1. DOŁĄCZ DO AKCJI
  Zaloguj się na koncie gracza i zapisz się do akcji klikając: WEŹ UDZIAŁ.
 2. OBSTAWIAJ KUPONY
  Obstawiaj kupony AKO z kursem min. 2,50 na których znajdzie się minimum 1 wydarzenie esportowe. Stawka kuponu musi wynieść min. 15 PLN.
 3. ODBIERZ BONUS
  Jeśli kupon będze trafiony, to weźmiesz udział w podziale 20 000 PLN! Zyskaj jeszcze więcej – w akcji bierze udział 5 kuponów spełniających jej warunki!

Na czym polega akcja?
Akcja polega na zawarciu, za minimalną stawkę 15,00 zł, kuponu AKO z kursem min. 2,50, na którym znajdzie się minimum jedno zdarzenie esportowe. Jeśli kupon zostanie rozliczony jako wygrany do godz. 23:59 dnia 21.02.2021 r., weźmiesz udział w podziale 20 000 PLN.

Ile mogę postawić kuponów w ramach akcji?
W akcji można wytypować dowolną liczbę kuponów, jednak do celów podziału puli zostanie uwzględnionych maksymalnie pięć kuponów spełniających warunki akcji.

W jaki sposób zostanie obliczona moja wygrana?
20 000 PLN podzielimy równo na wszystkie kupony, które spełnią warunki akcji. Nagroda trafi na konto bonusowe.

Kiedy moja wygrana trafi na konto?
Nagrody zostaną przyznane do 22 lutego 2021 roku.

Czy akcja jest dla wszystkich?
Tak, każdy klient STS ma możliwość wzięcia udziału w akcji.

Jakie zakłady nie są brane pod uwagę?
W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out, zakłady zawarte z konta bonusowego, zakłady STS Bezpieczny, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, zakłady rozliczone przez organizatora w części lub całości jako zwrot po kursie 1,00.

Jak wypłacić otrzymany bonus?
W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Np. otrzymując 20 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 60 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów, z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?
Akcja trwa od dnia 15.02.2021 od godziny 01:00 do dnia 21.02.2021 do godziny 23:59.

Cashback do 50 PLN – zwracane środki za nietrafione kupony

 1. DOŁĄCZ
  Zapisuj się do akcji w każdym etapie klikając przycisk WEŹ UDZIAŁ. Pierwszy etap trwa od poniedziałku do czwartku, drugi od piątku do niedzieli. Bierz udział w każdym etapie akcji!
 2. OBSTAWIAJ
  Typuj zakłady AKO z oferty przedmeczowej lub LIVE. Kupon musi zostać zawarty i rozliczony w całości w trakcie etapu.
 3. ODBIERZ CASHBACK
  Każdego tygodnia do 50 PLN zwrotu na konto bonusowe w razie niepowodzenia! Wartość zwrotu jest równa 20% stawek, w pierwszym etapie maksymalnie 30 PLN, w drugim maks. 20 PLN.

Na czym polega akcja?
Akcja polega na zawarciu w trakcie trwania Akcji z konta depozytowego zakładu/zakładów AKO za dowolną stawkę, o dowolnym kursie, na dowolne zdarzenie z oferty przedmeczowej lub LIVE. Zakłady muszą zostać zawarte oraz rozliczone w trakcie trwania Etapu.

Ile trwa Etap ?
Akcja jest podzielona na Etapy: od poniedziałku do czwartku (00:00 – 23:59) oraz od piątku do niedzieli (00:00 – 23:59).

Jakie zakłady nie biorą udziału w akcji?
W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały zawarte z konta bonusowego, zakłady wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out, zakłady STS Bezpieczny, MaxiKombi, SOLO, Superoferta i Hit Dnia, zakłady zawarte na Betgames lub Sporty Wirtualne, zakłady rozliczone w części lub całości jako zwrot, po kursie 1,00.

Do kiedy trwa akcja?
Akcja startuje dnia 25.01.2020 r. i trwa aż do odwołania.

Co muszę zrobić aby wziąć udział w Akcji?
Aby wziąć udział w Akcji Uczestnik musi posiadać konto do zawierania zakładów wzajemnych na www.sts.pl oraz potwierdzić chęć udziału w Akcji poprzez kliknięcie w button „weź udział” na stronie internetowej Organizatora www.sts.pl/bonusy, m.sts.pl lub w aplikacji mobilnej STS, w sekcji Bonusy i akcje każdorazowo przed rozpoczęciem każdego z Etapów.

Co zyskuję w tej akcji?
Nagrodę za spełnienie warunków Akcji stanowi doładowanie konta bonusowego, kwotą stanowiącą 20% łącznej wartości stawek przegranych zakładów w danym Etapie. Maksymalna wartość Bonusu dla etapu pn.-czw. wynosi 30 PLN, a za etap pt.-nd. – 20 PLN. Minimalna wartość Bonusu wynosi 2 PLN.

Kiedy otrzymam bonus?
Bonus zostanie przyznany automatycznie po osiągnięciu maksymalnego progu lub do 3 dni po zakończeniu Etapu.

Pewne 1200 pln na start – bonus powitalny od STS

 1. ZAŁÓŻ KONTO
  Wypełnij krótki formularz rejestracyjny oraz koniecznie zaznacz zgodę na otrzymanie bonusu startowego. Proces zakładania konta jest jasny, prosty i trwa zaledwie chwilę!
 2. WPŁAĆ PIENIĄDZE
  Dokonaj pierwszego depozytu. Wybierz sekcję „Wpłata”, a następnie jedną z dostępnych metod płatności. Środki błyskawicznie zostaną zaksięgowane na Twoim koncie o każdej porze.
 3. ODBIERZ NAWET 1200 PLN
  Ostateczna kwota bonusu powitalnego jest równa kwocie pierwszej wpłaty. Możesz otrzymać maksymalnie 1200 PLN. Konto bonusowe zostanie automatycznie zasilone przy zaksięgowaniu wpłaty

Co powinienem zrobić, aby otrzymać bonus powitalny?
Aby otrzymać bonus należy podczas rejestracji zaznaczyć opcję: „Chcę otrzymać swój bonus startowy!”

Jeżeli wpłacę 100 zł, to otrzymam 1200 zł bonusu?
Nie, ponieważ wysokość bonusu jest uzależniona od kwoty pierwszej wpłaty. Otrzymasz w tej sytuacji 100 zł.

Gdzie mogę sprawdzić, ile złotych pozostało do ukończenia procesu obracania bonusem?
Po kliknięciu w zakładkę „MOJE KONTO” po lewej stronie znajduje się okno o nazwie „Obrót pozostały do transferu środków bonusowych na konto depozytowe”, w którym znajduje się informacja o tym, za jaką kwotę należy jeszcze zagrać środkami z konta bonusowego.

Jakie zakłady nie liczą się do obrotu bonusem?
Do obrotu nie są zaliczane kupony typu Maxikombi, Zakład bezpieczny, kupony wypłacone w opcji Cash-out, Hit Dnia, kupony rozliczone w całości jako zwrot, po kursie 1,0 i kupony przegrane.

Czy kurs 1,91 dotyczy jednego czy kilku spotkań na kuponie?
Na kuponie może znaleźć się więcej niż jedno spotkanie, ważne by kurs całkowity kuponu wyniósł minimum 1,91.

Jak zagrać za bonus?
Aby zawierać zakłady z konta bonusowego należy kliknąć na okienko „Bonus”. Dopiero po tym fakcie należy wnieść zakład.

Jeżeli zaznaczyłem, że chcę otrzymać bonus i wpłaciłem na konto depozytowe 1200 zł, to czy mogę od razu wypłacić 1200 zł z konta depozytowego na rachunek bankowy?
Wypłata będzie możliwa dopiero po wykonaniu obrotu depozytem. Należy zagrać za łączną sumę pierwszej wpłaty, a kurs całkowity musi wynieść minimum 1,85. Do obrotu liczą się stawki zarówno przegranych, jak i wygranych kuponów.

Kiedy bonus pojawi się na moim koncie?
Bonus zostanie przyznany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej pierwszej wpłaty.

Dlaczego od razu po przyznaniu nie mogę wypłacić bonusu na rachunek bankowy?
W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Przykładowo otrzymując 100 zł bonusu, należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 300 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Czy zakłady na żywo są zaliczane do obrotu bonusem?
Tak, wygrane zakłady na żywo liczą się do obrotu bonusem.

Jaki jest minimalny kurs wymagany na kuponie zawartym z bonusu?
Minimalny kurs na kuponie musi wynieść nie mniej niż 1,91.

Czy muszę zawrzeć kupon za całą kwotę bonusu czy może być to kilka kuponów?
Może to być jeden lub kilka kuponów. Ważne by łącznie zagrać za trzykrotność otrzymanego bonusu.

Zakładając się środkami z konta bonusowego wygrałem 400 zł. Dlaczego kwota obrotu nie pomniejszyła się o 400 zł?
Do obrotu liczą się stawki wygranych kuponów, nie kwoty wygrane.

Jeżeli wpłaciłem 1200 zł i otrzymałem bonus 1200 zł, czy mogę od razu zawrzeć zakład ze stawką wynoszącą 2400 zł?
Nie, ponieważ są to dwa oddzielne konta. Możesz zawrzeć zakład za 1200 zł z konta depozytowego lub za 1200 zł z konta bonusowego.

Zakład bez ryzyka 200 PLN – kupon nie wszedł? Bukmacher zwróci ci pieniądze

 1. ZAŁÓŻ KONTO I WPISZ KOD
  Załóż konto w dniach 1.02.2021 (01:00) – 28.02.2021 (23:59). Uwaga: przy rejestracji wpisz kod: zbr200 lub 200zbr. Następnie wpłać środki na swoje konto depozytowe
 2. OBSTAW PIERWSZY KUPON
  Przygotuj i zagraj swój pierwszy kupon korzystając z oferty dostępnej na STS. W ramach akcji ubezpieczamy Twój pierwszy kupon zagrany z konta depozytowego do kwoty 200 PLN.
 3. ODBIERZ NAWET 200 PLN
  Wygrana na kuponie jest Twoja! W razie niepowodzenia otrzymasz do 200 PLN zwrotu na konto depozytowe oraz ekstra 25 PLN na konto bonusowe! Promocja łączy się z bonusem powitalnym 1200 PLN.

Na czym polega akcja?
Akcja polega na założeniu konta internetowego w serwisie STS w dniach 1.02.2021 r. (01:00) do 28.02.2021 (23:59), wpisaniu kodu zbr200 lub 200zbr oraz zawarciu zakładu SOLO lub AKO z konta depozytowego. Zakład ten musi zostać rozliczony jako przegrany najpóźniej 31.01.2021 roku do godziny 23:59. Oferta łączy się z bonusem powitalnym – do 1 200 PLN.

Czy akcja jest dla wszystkich?
Akcja skierowana jest do wszystkich Użytkowników serwisu STS, którzy założą konto w dniach 1.02.2021 r. (01:00) do 28.02.2021 (23:59).

Jakie zakłady nie biorą udziału w akcji?
W akcji nie biorą udziału zakłady zawarte z konta bonusowego, MAXIKOMBI, BEZPIECZNY, zakłady rozliczone w całości , lub w części, jako zwrot po kursie 1,00, zakłady wypłacone za pomocą opcji Cash-out.

Ile moich kuponów bierze udział w akcji?
W akcji bierze udział tylko pierwszy kupon zawarty po założeniu konta w STS.

Co mogę zyskać w tej akcji?
Za spełnienie warunków promocji Klient zwrot na konto depozytowe w wysokości kwoty stawki zakładu (po odjęciu podatku). Maksymalna kwota zwrotu stanowi 200 PLN, zwrot zostanie przyznany do 24 godzin od założenia konta. Dodatkowo po rejestracji konta Klient otrzyma 25 PLN na konto bonusowe. Bonus zostanie przyznany do 3 dni od prawidłowej rejestracji konta.

Czy wielkość liter kodu ma znaczenie?
Nie, wielkość liter nie ma znaczenia. Dozwolone kombinacje to: ZBR200, 200zbr, zBr200, 200zBR. W kodzie jednak nie mogą się pojawić się żadne dodatkowe błędy.

Jak wypłacić otrzymany bonus?
W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 25 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 75 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?
Akcja trwa od 1.02.2021 r. (01:00) do 28.02.2021 (23:59).

Mecze Intel Masters Extreme 2021 w Internecie i TV. Komunikat ESL

Organizatorzy robili wszystko, by choć trochę ta prestiżowa impreza przypominała klasyczny turniej. W styczniu okazało się to jednak niemożliwe. W związku z tym ESL Polska, czyli główny organizator IEM wydał specjalne oświadczenie w tej sprawie. „COVID-19 nadal stanowi ogromny problem dla bezpieczeństwa naszych ekspertów, graczy oraz pracowników. Zdecydowaliśmy, że przeniesiemy nasze Mistrzostwa do internetu, a co za tym idzie zespoły oraz gracze Counter-Strike: Global Offensive, StarCraft II oraz Warcraft III będą grać z domów.” Mecze live transmitowane będą na kanałach telewizyjnych dedykowanych esportowi oraz na platformach streamingowych (Twitch).

CS:GO najważniejsze, czyli plan Intel Masters Extreme 2021

Turniej Counter-Strike: Global Offensive, który przyciągać będzie główną uwagę, należy co serii ESL Pro Tour Masters Championship. W zawodach wezmą udział 24 zespoły z całego świata. IEM podzielono na trzy fazy. Oto poszczególne daty ich rozgrywania:

 • Faza Play-In (16-17 lutego)
 • Faza Grupowa (18-21 lutego)
 • Play-off (26-28 lutego)

Zwycięzcy IEM w Katowicach:

 • 2007 – PGS Gaming
 • 2008 – mousesports
 • 2009 – Fnatic
 • 2010 – Natus Vincere
 • 2011 – Natus Vincere
 • 2012 – ESC Gaming
 • 2016 – Fnatic
 • 2017 – Astralis 
 • 2018 – Fnatic 
 • 2019 – Astralis 
 • 2020 – Natus Vincere
 • 2021 – ?