FIFA 19 z licencją na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Inesta ponoć po sezonie opuści Barcelonę. Mniej więcej w tym samym czasie Konami pożegna się z Ligą Mistrzów i Ligą Europy.

Wciąż czekamy na oficjalną informację o współpracy UEFA i Electronic Arts, ale już możemy Wam napisać, iż w FIFA 19 znajdzie się licencjonowana Liga Mistrzów i Liga Europy.

Kilka tygodni temu Konami i UEFA ogłosiły zakończenie współpracy, co oznacza, iż w PES 2019 nie będzie oficjalnych, licencjonowanych rozgrywek Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Nie ma co ukrywać – jest to ogromny cios dla tej serii, bo mówimy tu prawdopodobnie o najważniejszych piłkarskich, klubowych rozgrywkach na świecie. Było też oczywiste, że UEFA nie pozwoli, aby licencja leżała odłogiem i dziś możemy już ze stuprocentową pewnością napisać, iż licencjonowane rozgrywki Ligi Mistrzów i Ligi Europy pojawia się w FIFA 19.

Inesta ponoć po sezonie opuści Barcelonę. Mniej więcej w tym samym czasie Konami pożegna się z Ligą Mistrzów i Ligą Europy.

Taką informację zdradził jeden z belgijskich komentatorów, który od lat podkłada głos w tej serii. Evert ten Napel ujawnił, że kończy właśnie nagrania komentarza do rozgrywek Ligi Mistrzów w FIFA 19, co oznacza, że oficjalna zapowiedź współpracy EA i UEFA, to tylko kwestia czasu. Swoją drogą ciekawe na ile lat licencja powędruje do Electronic Arts…

Premiera FIFA 19 dopiero jesienią lub późnym latem, natomiast przypominamy, że już pod koniec maja w FIFA 18 debiutuje darmowy dodatek World Cup skupiający się na Mundialu w Rosji. Będzie on dostępny na PC, PS4, Xboksie One oraz Switchu

źródło: komputerswiat.pl